گروه رسانه‌ای «لرستان»

رئیس پلیس راه لرستان: ورود به شهرهای دارای جاذبه گردشگری ممنوع است

ایسنا/لرستان رئیس پلیس راه لرستان گفت: ورود به شهرهای دارای جاذبه گردشگری که به صورت شهرستانی منع سفر شده ممنوع است.

سرهنگ مصطفی دالوند از اجرای طرح ممنوعیت و محدودیت تردد در جاده‌های استان خبر داد و بیان کرد: برابر با مصوبات ستاد مقابله با کرونای استان، طرح ممنوعیت و محدودیت‌های تردد در جاده‌های استان اجرایی می‌شود.

وی افزود: خودروهای با پلاک بومی حق خروج از استان و خودروهای با پلاک غیر بومی حق ورود به استان را نخواهند داشت.  

رئیس پلیس راه لرستان ادامه داد: ورود به شهرهای دارای جاذبه گردشگری که به صورت شهرستانی منع سفر شده نیز ممنوع است و با متخلفان طبق قانون برخورد می‌شود.

این مقام انتظامی بیان کرد: خودروهایی که طرح ممنوعیت و محدودیت کرونایی را رعایت نکنند نه تنها توسط دوربین ها بلکه توسط همکاران ما در نقاط استقراری اعمال قانون خواهند شد.

سرهنگ دالوند با اشاره به اینکه این طرح از روز یک شنبه ۲۴ مرداد ماه آغاز شده تا پایان روز ۵ شهریور ماه ادامه دارد، از شهروندان خواست، همکاری لازم را با ماموران پلیس راه داشته باشند و به جهت شکست این ویروس منحوس، حفظ سلامت خود و سایر هموطنان ممنوعیت ها و محدودیت‌ها را رعایت کنند.

وی تصریح کرد: تیم‌های گشت پلیس راه در ورودی‌های ۹ گانه استان مستقر بوده و ورود کلیه خودروها با پلاک غیربومی و خروج خودروها با پلاک بومی از استان ممنوع است.

وی در پایان اعلام کرد: ورود تمام خودروهای شخصی غیربومی و خروج تمام خودروهای شخصی با پلاک بومی خرم آباد ممنوع بوده و کسانی که اصرار بر تردد داشته باشند برابر قانون به مبلغ یک میلیون و پنچاه هزار تومان جریمه خواهند شد.  

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر