گروه رسانه‌ای «لرستان»

شرایط برای ارائه خدمات به بیماران سخت تر خواهد شد؟

ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: با همکاری دستگاه‌های اجرایی استان تمامی تجهیزات و امکانات برای مهار بیماری کرونا تمهید شده است.

سید موسی خادمی بیان کرد: با توجه به روند نامطلوب شیوع بیماری در لرستان، ستاد استانی با هدف بررسی دستورالعمل‌های صادره توسط ستاد ملی مقابله با کرونا و نحوه اجرای آن ها تشکیل شد.

وی اظهار کرد: با تمهیدات اندیشیده شده، دستگاه‌های اجرایی استان تجهیزات و امکانات مورد نیاز را برای مهار بیماری فراهم کرده و به موازات آن نیروی انتظامی استان نیز طبق دستورالعمل ابلاغی از ورود خودروها با پلاک غیر بومی به استان جلوگیری می کند . 

خادمی تصریح کرد: با در نظر گرفتن اعلام تعطیلی در کشور تا شنبه آتی، تمامی دستگاه‌های اجرایی و بانک‌های استان در این مدت فعالیت نخواهند داشت اما مراکز درمانی و دستگاه‌های خدمات رسان کمافی السابق ادامه فعالیت خواهند کرد.

رئیس ستاد مقابله با کرونای استان ادامه داد: در حال حاضر در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی استان به لحاظ تجهیزات، دارو و تخت مشکلی وجود ندارد اما اگر روند ابتلا به بیماری صعودی باشد شرایط برای ارائه خدمات به بیماران سخت‌تر خواهد شد و امکانات موجود پاسخگوی نیاز مراجعه کنندگان نخواهد بود.

استاندار لرستان تاکید کرد: به منظور جلوگیری از ورود به شرایط دشوارتر، هم استانی‌ها نسبت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی، پرهیز از حضور در تجمعات و استفاده از ماسک اقدام کنند تا بتوانیم با مهار بیماری به سمت شرایط بهتری پیش رویم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر