گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل جذب و هدایت دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه آزاد: امکانات دانشگاه آزاد بروجرد مطابق با شاخص‌ها و استانداردهای بین‌المللی است

ایسنا/لرستان مدیرکل جذب و هدایت دانشجویان غیرایرانی دانشگاه آزاد گفت: امکانات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد مطابق با شاخص‌ها و استانداردهای بین‌المللی است.

سروش رزمی در جلسه شورای اداری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد که امروز ۲۱ مردادماه برگزار شد، امکانات و توانمندی‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد بروجرد را مطابق با شاخص‌ها و استانداردهای بین‌المللی عنوان کرد و زمینه را برای جذب دانشجوی خارجی مخصوصاً در رشته دندانپزشکی در این واحد مناسب ارزیابی کرد.

وی خواستار تبادل استاد و دانشجو با کشورهای همسایه و برگزاری دوره‌های کوتاه‌مدت در این زمینه شد.

مدیرکل جذب و هدایت دانشجویان غیر ایرانی دانشگاه آزاد اطلاع‌رسانی قابلیت‌های واحد و ایجاد زیرساخت‌های مناسب و مخصوصاً وب‌سایت واحد را از عوامل تأثیرگذار در جذب دانشجوی خارجی عنوان کرد.

داریوش جاوید رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد نیز در این جلسه، اظهار کرد: دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد در رتبه‌بندی کشوری جز واحدهای مهم و دارای درجه ویژه است.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد پنجمین واحد دندانپزشکی دانشگاه آزاد در کشور است، افزود: جذب دانشجو طی چند سال گذشته در این واحد افزایش نسبی داشته و تعداد رشته‌ها نیز افزایش داشته است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی بروجرد بیان کرد: تلاش برای جذب دانشجوی خارجی برای رشته‌های علوم پزشکی در دستور کار قرار دارد که امیدواریم برای سال تحصیلی جدید این اتفاق بیفتد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر