گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان تاکید کرد: ضرورت ترویج فرهنگ کار جمعی و گروهی در بین مردم لرستان

ایسنا/لرستان مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی لرستان گفت: ترویج فرهنگ کارگروهی و جمعی برای رسیدن به نتیجه مطلوب و بهتر جامعه باید گسترش یابد.

علی آشتاب امروز در جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه‌گذاری رومشگان که در دفتر فرمانداری این شهرستان برگزار شد، با اشاره به اینکه آموزه‌های دینی نیز بر فعالیت‌ کارگروهی و جمعی برای رسیدن به نتیجه مطلوب و بهتر، تأکید زیادی داشته‌اند، افزود: آموزه‌های دینی ما بر فعالیت‌ کارگروهی و جمعی برای رسیدن به نتیجه مطلوب و بهتر، تأکید زیادی دارد.

وی اظهار کرد: مدیران و مسئولان دستگاه‌های اجرایی شهرستان باید برای توسعه و پیشرفت جامعه و شهرستان مردم و به خصوص جوانان جویای کار را به کارگروهی و جمعی تشویق کنند زیرا که ترویج و گسترش فرهنگ کار گروهی و جمعی در بین جویندگان کار منجر به اشتغال و کارآفرینی می شود.

مدیرکل تعاون کار ورفاه اجتماعی لرستان در ادامه به مشوق‌های لازم برای ایجاد فرصت‌های جدید اشتغال در واحدهای اقتصادی اشاره کرد و افزود: معافیت بیمه‌ای کارفرما، یارانه دستمزد و طرح کارورزی دانش آموختگان دانشگاهی طرحهایی که در راستای تسهیل اشتغالزایی هستند و تشویق کارفرمایان برای ایجاد فرصت های اشتغال جدید می باشند که باید اطلاع رسانی شوند.

آشتاب با بیان اینکه تاکنون به ۱۳۶۷ طرح تسهیلات از محل اعتبارات اشتغال روستایی تسهیلات ارزان قیمت در استان پرداخت شده است، تصریح کرد :با همکاری و هماهنگی دستگاه‌های اجرایی و استانداری و بانک‌های عامل به این طرح‌ها ۳۱۷ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت کرده است.

وی گفت: پیش بینی می‌شود این طرح‌ها منجر به ایجاد  اشتغال ۵۷۰۵ نفر شده است که با همکاری دستگاههای نظارتی باید از این طرح‌ها صیانت شود.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر