گروه رسانه‌ای «لرستان»

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) خبر داد: سرمایه‌گذاری ۸۲۰ کیلومتر آزادراه در کشور توسط قرارگاه خاتم الانبیا(ص)

ایسنا/لرستان فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) از سرمایه‌گذاری ۸۲۰ کیلومتر آزادراه در کشور توسط قرارگاه خاتم الانبیا(ص) خبر داد.

سردار  سید حسین هوش‌السادات عصر امروز یازدهم مردادماه در مراسم افتتاح آزادراه خرم آباد- بروجرد با بیان اینکه امروز توانستیم این پروژه را به آستانه بهره‌برداری برسانیم، اظهار کرد: این پروژه عظیم از چند روز آینده زیربار ترافیک خواهد رفت هرچند نواقصی در پروژه وجود دارد، اما متعهد هستیم تا پروژه به طور کامل به بهره برداری برسد.

وی با بیان اینکه  با بهره‌برداری از این پروژه مسیر را کاهش و ایمنی را افزایش دادیم و متقاضیان زیادی برای تردد از این مسیر وجود دارد، ادامه داد: قرارگاه در این پروژه ۴۰ درصد سرمایه‌گذاری داشته است و در قطعه اول که از بروجرد به اراک است نیز همین میزان سرمایه‌گذاری خواهد کرد.

فرمانده قرارگاه خاتم‌الانبیا (ص) با بیان اینکه آزادراه خرم آباد- بروجرد در سه قطعه احداث شده  که قطعه اول آن در استان مرکزی و حد فاصل بروجرد- اراک به طول ۶۸ کیلومتر توسط مجموعه قرارگاه خاتم اجرا می‌شود، افزود: پیش‌بینی می‌شود که  این قطعه تا سه سال به بهره برداری برسد.

هوشی‌السادات بیان کرد: این پروژه ستون فقرات بزرگراهی کشور است  و صلاح نیست  که تا این مرحله رسیده به بهره برداری نرسد بنابراین در این راستا پیگیری خواهیم کرد که در طول اجرا مسائل مربوط به آن را حل و فصل کنیم.

وی بیان کرد:  قرارگاه خاتم الانبیاء (ص) متعهد است که ۸۲۰ کیلومتر آزاد راه در کشور سرمایه‌گذاری کند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر