گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیر کل ورزش و جوانان استان خبر داد: فعال شدن ۳۸ پروژه عمرانی-ورزشی در لرستان

ایسنا/لرستان مدیر کل ورزش و جوانان لرستان گفت: نزدیک به ۳۸ پروژه عمرانی – ورزشی را در حوزه ورزش وجوانان استان فعال کرده‌ایم.

حشمت الله امان الهی امروز دهم مردادماه در تشریح عملکرد عمرانی – ورزشی این اداره کل، اظهارکرد: با توجه به اینکه پروژه‌های عمرانی تقریبا در تعطیلی قرار داشته و برخی نیز کم و بیش نیمه فعال بودند طی این مدت در مدیریت ورزش استان  تلاش کردیم تا با موافقت‌نامه‌های رد و بدل شده این پروژه‌ها را فعال کنیم که در این راستا نزدیک به ۳۸پروژه درسطح  استان فعال شده است.

وی با بیان اینکه طی این مدت چندین پروژه عمرانی – ورزشی نیز به افتتاح رسیده است، افزود: زمین چمن مصنوعی اشتری گل گل کوهدشت، کفراج نورآباد، کاسیان خرم‌آباد، طنجور بروجرد وداریاب دورود ازجمله پروژه‌هایی هستند که در این مدت تکمیل و به بهره‌برداری رسیدند.

مدیر کل ورزش و جوانان لرستان با اشاره به لزوم توجه خاص به برخی از رشته‌های پرطرفدار از جمله فوتبال، تصریح کرد: در این مدت زمین چمن طبیعی مجموعه ورزشی شهید سرمالیان پلدخترو زمین چمن طبیعی معمولان بازسازی وبهسازی شدند؛ همچنین کار محوطه سازی، تکمیل دیوارکشی، بهسازی سکوهای ورزشگاه، سردر، آبخوری وسرویس بهداشتی، رختکن که فقط  قسمت‌های جزیی ونازک کاری آن مانده است از جمله اقداماتی بوده که در مجموعه شهید سرمالیان شهرستان پلدختر انجام گرفته است.

امان‌الهی با بیان اینکه بازدیدها و سرکشی‌ها از برخی شهرستان‌ها نشان‌دهنده وضعیت نامناسب چمن‌های این مناطق بود، خاطرنشان کرد: در این راستا برای شهرستان ازنا یک پروژه زمین چمن تعریف کردیم و اعتباراتی هم برای آن قرار دادیم که چون سال گذشته تخصیصی برای آن وجود  نداشت در سال جدید اعتبارات خوبی برای آن درنظرگرفتیم  تا امسال این پروژه شروع شود؛ همچنین برای شهرستان الشتر نیزکه فاقد زمین چمن مناسبی بود یک  پروژه تعریف شد که با تامین اعتبار و تخصیص آن  احداث پروژه شروع  و قسمت اعظمی از کار زیرسازی انجام شده است ولی در کاشت چمن نظر کارشناسان فنی و پیمانکاران تاکید بر تغییر شرایط هوایی و عبور از فصل گرما است.

وی در خصوص چمن تختی خرم‌آباد نیز اضافه کرد: چمن طبیعی مجموعه ورزشی تختی خرم‌آباد را به باشگاه خیبر واگذار کرده‌ایم که توسط بخش خصوصی انجام خواهد شد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر