گروه رسانه‌ای «لرستان»

/پیگیری وعده/ دو ورزشگاه و فاصله‌ها تا افتتاح

ایسنا/لرستان دو پروژه ورزشگاه ۱۵ هزار نفری خرم‌آباد و ۵ هزار نفری بروجرد قرار بود تا پایان سال ۹۹ و نهایتاً تا خرداد ۱۴۰۰ به بهره‌برداری برسند اما این وعده‌ها عملی نشد.

این پروژه‌ها توسط سازمان مجری تاسیسات عمومی وزارت راه و شهرسازی در حال انجام است واداره کل ورزش و جوانان دستگاه بهره‌بردار است.

رضا خالقی، مدیرکل پیشین راه و شهرسازی لرستان، تیر ماه ۹۹ در این خصوص گفته بود: این دو پروژه از یک ردیف اعتبار می‌گیرند و جزو طرح‌های جهش تولید محسوب می‌شوند و اگر اعتبار کافی تخصیص یابد تا پایان سال ۹۹ به بهره‌برداری خواهند رسید.

به دنبال آن مسئولان اداره کل ورزش و جوانان لرستان نیز این وعده‌ها را تکرار کردند اما مطابق انتظار خبری از تکمیل نبود.

حشمت‌اله امان‌الهی، مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با یادآوری اینکه ما دستگاه بهره‌بردار هستیم در این خصوص اظهار کرد: با اینکه مدت زمان زیادی از آغاز این دو پروژه گذشته اما با اعتبارات قطره‌چکانی به بهره‌برداری نخواهند رسید.

وی ادامه داد: در این مدت با پیگیری و مکاتبه از طریق مقام عالی وزارت ورزش و استاندار، جلسات متعدد با راه و شهرسازی قول همکاری داده شد که به خاطر شرایط تورمی و اقتصادی و عدم تخصیص اعتبارات لازم بعید می‌دانم در آینده نزدیک به بهره‌برداری برسند.

امان‌الهی تاکید کرد: ما همچنان پیگیر هستیم تا  هرچه سریع‌تر این دو پروژه به بهره‌برداری برسند اما این کار نیاز به اعتبار و تخصیص مناسب دارد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر