گروه رسانه‌ای «لرستان»

فرمانده انتظامی لرستان خبر داد: کشف ۸ میلیاردی لوازم خانگی قاچاق در کوهدشت

ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان از کشف هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال انواع لوازم خانگی قاچاق در شهرستان کوهدشت خبر داد.

سردار یحیی الهی اظهار کرد: با تداوم برنامه‌ریزی پلیس در برخورد با قاچاق کالا و حمایت از تولیدات داخلی، مأموران انتظامی شهرستان کوهدشت در سه راهی زانوگه حین کنترل خودروهای عبوری به پنج دستگاه خودرو مشکوک شد که آن‌ها را جهت بازرسی متوقف کردند.

وی افزود: پس از هماهنگی قضایی در بازرسی از خودروهای توقیفی ۵۰ قلم لوازم خانگی قاچاق شامل، ظرفشویی، لباس‌شویی، ال ای دی، جاروبرقی، یخچال ساید، کولرگازی فاقد هرگونه مدارک مثبته گمرکی کشف شد.

الهی عنوان کرد: کارشناسان ارزش تقریبی این اقلام را هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال برآورد کرده. اند که در این راستا شش نفر دستگیر و به همراه اموال مکشوفه تحویل مراجع قضائی شدند.  

فرمانده انتظامی لرستان بیان کرد: پلیس در راستای اجرای وظایف خود و مبارزه با قاچاق کالا با تمام توان با قاچاقچیان مقابله می‌کند و عملکرد قاچاقچیان مغایر با تولید داخلی و مانعی برای پیشرفت اقتصاد داخلی کشور است، انتظار داریم شهروندان هرگونه موارد مشکوک در خصوص قاچاق کالا را با شماره تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.  

 انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر