گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان: شهرک‌های صنعتی الشتر و کوهدشت تا پایان مردادماه از نعمت گاز بهره‌مند می‌شوند

ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان گفت: خوشبختانه با اقدامات صورت گرفته، پروژه گازرسانی به شهرک‌های صنعتی الشتر و کوهدشت، تا پایان ماه جاری به بهره‌برداری خواهند رسید.

بختیار رازانی امروز ششم مردادماه، اظهار کرد: در حال حاضر، با اقدامات خوب صورت گرفته، ۱۳ شهرک صنعتی در سطح استان از نعمت گاز طبیعی بهره‌مند هستند.

وی تصریح کرد: پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی الشتر و شهرک صنعتی کوهدشت نیز یکی از اقداماتی بود که از چندی پیش آغاز شد که خوشبختانه با تلاش همکاران و تعامل سازنده شرکت گاز استان، تا پایان مرداد ماه سال ۱۴۰۰ به بهره‌برداری خواهند رسید.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان خاطرنشان کرد: اجرای پروژه‌های گازرسانی در شهرک‌ها و نواحی صنعتی لرستان در راستای جایگزینی گاز طبیعی با سوخت مایع است که امیدواریم با همراهی شرکت گاز استان، گازرسانی به دیگر شهرک‌ها و نواحی صنعتی نیز به سرعت صورت گیرد چراکه این مهم، از برنامه‌های اولویت‌دار شرکت شهرک‌های صنعتی و شرکت گاز لرستان است.

رازانی اضافه کرد: معتقدیم برخورداری شهرک‌ها و نواحی صنعتی لرستان از نعمت گاز طبیعی، علاوه بر کمک به بهره‌وری صنایع، موجب حرکت در مسیر استفاده از سوخت پاک و حفظ محیط زیست می‌شود.

وی بیان کرد: گازرسانی به چهار شهرک صنعتی اشترینان، دورود ۲، چمن سلطان الیگودرز و سراب غضنفر نورآباد نیز از جمله پروژه‌های در دست اقدام است که تا پایان سال جاری اجرایی خواهند شد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر