گروه رسانه‌ای «لرستان»

فرمانده انتظامی لرستان: جانبازی از بالاترین درجات ایثار است

ایسنا/لرستان ‍ فرمانده انتظامی لرستان گفت: جانبازان کسانی هستند که از کاروان شهادت به جا مانده و ایثار و جانفشانی کرده‌اند.

سردار یحیی الهی هفتم مرداد ماه در دیدار با جانباز ۵۰ درصد سید عطاء حسینی گفت: جانبازی از بالاترین درجات ایثار است و جانبازان آئینه تمام‌نمای فداکاری و از خودگذشتگی هستند.

وی ادامه داد: جانبازان کسانی هستند که از کاروان شهادت به جا مانده و ایثار و جانفشانی کرده‌اند، اینان روایت‌گران خاطره‌ها و به جا مانده از دوستانی با افتخار و با نجابت هستند.

الهی تصریح کرد: جانبازان قهرمانان نام‌آور تاریخ انقلاب اسلامی هستند که  با از خودگذشتگی و نثار بخشی از جان خود در دفاع از آرمان.های والای اسلامی و دفاع از ولایت فقیه کوشا هستند.

فرمانده انتظامی استان ادامه داد: وظیفه تک تک ما قدردانی از این عزیزان است، چراکه تمامیت کشور و استقلال و آزادی با رشادت و از جان‌گذشتگی این بزرگ‌مردان به دست آمده است.

وی به ایثار خانواده‌های جانبازان اشاره و خاطرنشان کرد: فداکاری خانواده‌های جانبازان درد و رنج جانبازی را قابل تحمل می‌کند و اجر و صبر خانواده‌های آنان کمتر از جانبازی نیست.

به گزارش ایسنا، سید عطاء حسینی از جانبازان وظیفه است که در سال ۶۲ در جنگ تحمیلی حزب بعث عراق علیه ایران به درجه جانبازی نایل آمده است.

در پایان این دیدار سردار الهی ضمن بررسی مسائل و مشکلات معیشتی این جانباز والامقام با اهداء لوح و هدیه از وی تجلیل کرد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر