گروه رسانه‌ای «لرستان»

شهردار: ۶ هکتار به فضای سبز خرم‌آباد اضافه می‌شود/چندین باند کندرو مانع زدایی شدند

ایسنا/لرستان شهردار خرم‌آباد گفت: ۶ هکتار به فضای سبز شهر اضافه می‌شود.

محمد شریفی مقدم امروز ششم مردادماه، اظهار کرد: با اجرای پروژه پادگان ۰۷ که با توافق شهرداری و ارتش آغاز شد، شش هکتار به فضای سبز شهر اضافه می‌شود.

وی با اشاره به براشتن موانع ایجاد باند کندرو بلوار ولایت، تصریح کرد: در چندسال اخیر دو باند کند رو رفت و برگشت بلوار ولایت با موانع زیادی روبرو بود که باعث مشکلاتی در تردد خودروها و همشهریان شده بود.

شهردار خرم‌آباد خاطرنشان کرد: سال گذشته با توافق مالک یک ملک در ابتدای نگارستان ۱۲ تخریب و  همچنین  یک ملک با ۱۳۰ مترمربع مساحت که مانع بزرگی برای  باند کند رو بلوار ولایت محسوب می‌شد به ارزش تقریبی ۱.۵ میلیارد تومان خریداری و تخریب شد.

شریفی مقدم اضافه کرد: با برداشتن این مانع، باندهای کند رو بلوار ولایت خرم‌آباد آزاد شدند و تردد بدون دغدغه در آنها در جریان است.

وی با بیان اینکه در ماسور هم یک ملک جنب پل هوایی تخریب و  پول دو ملک دیگر نیز پرداخت شده است، بیان کرد: در مواردی که با مقاومت مالکین روبرو بوده‌ایم به ناچار  از دستگاه قضا کمک گرفته‌ایم.

شهردار خرم‌آباد با اشاره به اینکه شهرداری در دو سال گذشته تعریض معابر را در دستور کار خود قرار داده است، ادامه داد: طی توافق شهرداری با نیروی انتظامی جهت عقب‌نشینی املاک، این نهاد در بلوار زرینکوب عقب‌نشینی کرده و همچنین طی توافقی که با اراش صورت گرفت یک پادگان به خارج از شهر منتقل شد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر