گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد: یکی از اهداف باشگاه ما کمک به دوومیدانی است

ایسنا/لرستان مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد می‌گوید: یکی از اهداف باشگاه ما کمک به رشته دوومیدانی است.

ایرج سپهوند در گفت‌وگو با ایسنا، خاطرنشان کرد: در مرحله نخست مسابقات دوومیدانی قهرمانی باشگاه‌های کشور که ۲۶ و ۲۷ تیر ماه برگزار شد، مقتدرانه با ۲۵۳ امتیاز قهرمان شدیم.

وی ادامه داد: در فصل جاری هدف ما فقط قهرمانی است و با برنامه‌ریزی مناسب در مراحل دوم و سوم نیز به دنبال کسب عنوان نخست هستیم.

سپهوند با بیان اینکه باشگاه ما از سه ورزشکار المپیکی دوومیدانی حمایت می‌کند، افزود: هدف ما از جذب احسان حدادی، حسن تفتیان و مهدی پیرجهان حمایت از افتخارآفرینان کشورمان است و در مرحله نخست به استثنای تفتیان که در فرانسه حضور دارد، دو ورزشکار دیگر با رقبا به رقابت پرداختند و با توجه به شرایطی که داشتند، کادر فنی از عملکردشان رضایت دارند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد اضافه کرد: یکی از اهداف باشگاه ما کمک به رشته دوومیدانی است و در این راستا از ورزشکاران زیادی حمایت و علاوه بر آن در چهار لیگ نوجوانان و جوانان و بزرگسالان در دو بخش بانوان و آقایان تیم‌داری می‌کنیم.

وی گفت: در مرداد ماه قصد داریم از زحمت‌کشان دوومیدانی لرستان اعم از پیشکسوتان، مربیان و ورزشکاران تجلیل کنیم.

سپهوند تأکید کرد: باشگاه پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد علاوه بر امور ورزشی به مباحث فرهنگی نیز توجه ویژه‌ای دارد و برنامه‌های زیادی در این راستا انجام داده و خواهیم داد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر