گروه رسانه‌ای «لرستان»

سرپرست جهاد دانشگاهی خبر داد: برگزاری آزمون نهضت سوادآموزی در لرستان

ایسنا/لرستان سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان از برگزاری آزمون نهضت سوادآموزی در استان خبر داد.

دکتر امین سلاحورزیان در گفت‌وگو با ایسنا به عملکرد مطلوب جهاد دانشگاهی در برگزاری آزمون‌های استخدامی اشاره کرد و گفت: بر همین اساس و با هماهنگی‌های به عمل آمده با وزارت آموزش و پرورش، آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی مدرسین طرح امین و معلمان قرآنی نیز به صورت همزمان در سراسر کشور صبح روز جمعه اول مرداد جاری توسط جهاد دانشگاهی برگزار می‌شود.

وی با اشاره به برگزاری همزمان این آزمون در لرستان اظهار کرد: این آزمون در سه شهرستان خرم‌آباد، بروجرد و کوهدشت برگزار می‌شود و تمامی اقدامات بهداشتی از جمله ضدعفونی حوزه‌های آزمون، تهیه مواد بهداشتی و… انجام شده است و جای هیچ نگرانی وجود ندارد.

دکتر سلاحورزیان از شرکت ۱۲۶۲ داوطلب لرستانی در آزمون استخدامی نهضت سوادآموزی خبر داد و اضافه کرد: در این راستا ۹۸۹ داوطلب خانم و ۲۷۳ داوطلب آقا با رعایت شرایط کامل و پروتکل‌های بهداشتی به رقابت خواهند پرداخت.

به گفته سرپرست جهاد دانشگاهی لرستان، مجوز برگزاری آزمون از سوی کمیته‌های تخصصی ستاد ملی کرونا اخذ شده و هماهنگی‌های لازم در استان نیز فراهم آمده است.

وی با یادآوری اینکه نتایج اولیه آزمون در اواسط مرداد جاری اعلام می‌شوند، گفت: سوالات در قالب دو دفترچه تخصصی و عمومی ارائه شده و داوطلبین با کسب حدنصاب نمره در آزمون پذیرفته می‌شوند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر