گروه رسانه‌ای «لرستان»

نائب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس: آموزش از محورهای اساسی توسعه پایدار است

ایسنا/لرستان نائب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: مطالبی که بدون سند در فضای مجازی در خصوص مخالفت من و برخی نمایندگان لرستان با طرح رتبه‌بندی معلمان مطرح شده کذب محض بوده و شیطنت رسانه‌ای است.

دکتر محمد خدابخشی در گفت‌وگو با ایسنا درباره رتبه‌بندی معلمان اظهار کرد: در پنج سال گذشته تاکنون که به عنوان نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی بودم همیشه موضوعات مختلف مربوط به معلمان و فرهنگیان را پیگیر بودم.

وی ادامه داد: در خصوص رتبه‌بندی معلمان همیشه حمایت لازم را داشته و بازهم حمایت خود را از این قشر دریغ نخواهم کرد.

خدابخشی اضافه کرد: آنچه در مورد رتبه‌بندی معلمان در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس مطرح شده است روی کلیات این موضوع نظر موافق دارم.

 نائب رئیس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس گفت: مطالبی که بدون سند در فضای مجازی در خصوص مخالفت من و برخی نمایندگان لرستان با طرح رتبه‌بندی معلمان مطرح شده است کذب محض بوده و شیطنت رسانه‌ای است.

وی با بیان اینکه معتقدم آموزش از محورهای اساسی توسعه پایدار است و توسعه مبتنی بر دانایی، فرهنگیان و متولیان تعلیم و تربیت و آموزش کشور نقش تولید کننده دارند، عنوان کرد: اختصاص منابع به این قشر نه تنها هزینه نیست بلکه نوعی سرمایه‌گذاری محسوب می‌شود.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: خط مشی بنده هیچ گاه اینگونه نبوده که تحت تاثیر فشارها و تعریف و تمجیدها برخلاف نظر کارشناسی به موضوعی رای دهم.

خدابخشی تصریح کرد: در ارتباط با جزئیات رتبه‌بندی فرهنگیان نظرات کارشناسی که دارم در راستای کمک به قشر فرهنگیان زحمتکش اعمال خواهم کرد.

انتهای پیام 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر