گروه رسانه‌ای «لرستان»

فرماندار مرکز لرستان: آزمایشگاه تشخیص پزشکی اساتید در خرم‌آباد افتتاح شد

ایسنا/لرستان فرماندار خرم‌آباد گفت: آزمایشگاه تشخیص پزشکی اساتید در شهرستان افتتاح شد.

جعفر طولابی اظهار کرد: آزمایشگاه تشخیص پزشکی مدرن و پیشرفته اساتید امروز با حضور ابراهیمی نماینده مردم سلسله و دلفان در مجلس، موسسین آزمایشگاه، چند تن از پزشکان و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان در خرم‌آباد افتتاح شد.

وی ضمن قدردانی از زحمات و جانفشانی‌های کادر پزشکان و مدافعین سلامت به‌عنوان مهمترین سرمایه‌های جامعه اسلامی از تلاش‌های موسسین این آزمایشگاه بزرگ و مدرن تشکر و اقدامات دولت را علی‌رغم تحریم‌های ناجوانمردانه و تنگناهای اقتصادی در حوزه خدمات درمانی و بیمارستانی بسیار خوب ارزیابی کرد.

 فرماندار مرکز لرستان به فاصله داشتن استان و شهر خرم‌آباد با استانداردها در بحث تجهیزات و سرانه تخت‌های بیمارستانی و محدود بودن منابع مالی دولت و افزایش نیازهای جامعه در حوزه پزشکی و درمانی اشاره و از حمایت همه جانبه دولت از بخش خصوصی در حوزه سلامت خبر داد.

طولابی تصریح کرد:  در این آزمایشگاه تشخیص قطعی آلودگی به ژنوتیپ‌های سرطان‌زای ویروس HPV با سیستم فوق مدرن، انجام تست‌های مختلف روتین و تخصصی آزمایشگاهی تحت نظارت و کنترل اساتید و متخصصین رشته‌های مختلف آزمایشگاهی همگام با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا و خدماتی دیگر انجام می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: آزمایشگاه اساتید در فضایی بالغ بر ۴۵۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۲۲۰ میلیارد ریال راه‌اندازی شد و در این مرحله با ۱۵ نفر نیروی انسانی به مردم لرستان خدمات رسانی خواهد کرد.

انتهای پیام.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر