گروه رسانه‌ای «لرستان»

رئیس اداره صمت شهرستان خبر داد: بهره‌برداری از فاز اول واحد تولیدی و تبدیلی خوراک کودک بروجرد

ایسنا/لرستان رئیس اداره صمت بروجرد گفت: فاز اول واحد تولیدی و تبدیلی خوراک کودک این شهرستان شهریورماه امسال به بهره‌برداری می‌رسد.

حمید آزادبخت در حاشیه بازدید از کارخانه خوراک کودک بروجرد که امروز ۲۰ تیرماه صورت گرفت در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: واحد تولیدی و تبدیلی خوراک کودک با پیگیری‌های عباس گودرزی نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی در حال اجرا و فاز اول آن تا پایان شهریورماه سال جاری به بهره‌برداری می‌رسد.

وی تصریح کرد: مجموعه خوراک کودک پروژه‌ای با وسعت ۱۵ هکتار از طرح‌های شستا بوده که میزان سرمایه‌گذاری برای این شرکت بیش از یک هزار میلیارد تومان است.

رئیس اداره صمت بروجرد خاطرنشان کرد: برای سرمایه‌گذاری این کارخانه که یکی از صنایع مادر استان و کشور محسوب می‌شود تلاش‌های زیادی صورت گرفته است.

آزادبخت اضافه کرد: در این مجموعه با خرید شیر دامداران استان زنجیره‌ای از محصولات بر پایه شیر تولید به‌طوری‌که سهم بسزایی در راستای ایجاد اشتغال دارد.

وی بیان کرد: امید می‌رود پروژه‌ای که سال‌ها معطل مانده با کمک مسئولان استان و نماینده راه‌اندازی شود.

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت بروجرد ادامه کرد: با راه‌اندازی این مجموعه زمینه اشتغال بین ۳۰۰ تا ۵۰۰ نفر و با تکمیل زنجیره تولید و صنایع تبدیلی تکمیلی برای بیش از ۱۰۰۰ نفر اشتغال فراهم می‌شود.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر