گروه رسانه‌ای «لرستان»

قیاسی: خوشبینم طلسم مدال نگرفتن لرستانی‌ها را در المپیک بشکنم

ایسنا/لرستان تنها ورزشکار المپیکی لرستان می‌گوید: خیلی خوشبین است که در توکیو مدال کسب کند و برای رسیدن به این هدف با تمام وجود تلاش می‌کند.

مرتضی قیاسی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص مهمترین رقیبش در المپیک اظهار کرد: همه کشتی‌گیرانی که جواز حضور در المپیک را کسب کرده‌اند؛ قوی هستند و در سبک وزن، کشتی‌گیران آسیایی یک سروگردن بالاتر هستند.

وی ادامه داد: از حریفان شناخت نسبی دارم و بدون شک در آوردگاه المپیک رقابت‌ها بسیار حساس و نزدیک خواهد بود و فرصت اشتباه نداریم.

قیاسی در پاسخ به پرسش ایسنا که می‌تواند نخستین لرستانی مدال‌آور المپیک باشد؟ گفت: خیلی زیاد خوشبینم که طلسم مدال نگرفتن لرستانی‌ها را در المپیک بشکنم اما کار راحتی ندارم.

این آزادکار لرستانی تاکید کرد: قول دادن در ورزش شاید درست نباشد اما با تمام وجودم به روی تشک می‌روم تا به هدفم دست پیدا کنم.

وی با بیان اینکه در آخرین مرحله از اردو هستیم، افزود: آماده‌سازی خیلی خوب بوده و مشکل خاصی وجود ندارد و شرایط به معنی واقعی کلمه المپیکی است.

قیاسی گفت: از فدراسیون کشتی و غلام‌رضا محمدی سرمربی تیم ملی بابت همه زحمات تشکر می‌کنم و امیدوارم با دست پر از ژاپن برگردم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر