گروه رسانه‌ای «لرستان»

استاندار لرستان خبر داد: عملکرد قابل‌قبول در زمینه اجرای پروژه‌های جهش تولید

ایسنا/لرستان استاندار لرستان گفت: با توجه به بررسی‌های صورت گرفته می‌توان گفت دستگاه‌های اجرایی استان عملکرد قابل قبولی در زمینه به نتیجه رساندن پروژه‌های تعریف شده در حوزه جهش تولید داشته‌اند.

سید موسی خادمی در حاشیه جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی لرستان که ۱۶ تیرماه به‌صورت ویدئو کنفرانس برگزار شد، اظهار کرد: جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان با پیگیری موضوعات مهمی در زمینه به نتیجه رسیدن پروژه‌های جهش تولید برگزار شد و دستگاه‌های اجرایی گزارش کاملی از وضعیت پروژه‌های حوزه کاری خود ارائه کردند.

وی تصریح کرد: با توجه به نامگذاری سال گذشته به نام سال جهش تولید بنا به فرمان مقام معظم رهبری (مدظله)، بر همین اساس تعدادی از پروژه‌های عمرانی و اقتصادی استان برای به نتیجه رساندن در زمره پروژه‌های جهش تولید قرار گرفت.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: در همین راستا حدود ۲۳۰ میلیارد تومان پروژه در حوزه عمرانی برای لرستان تعریف شده بود که علی‌رغم محدودیت‌های مالی حدود ۹۵ میلیارد تومان از این میزان تأمین و با استفاده از ظرفیت پیمانکاران و دستگاه‌های اجرایی، تعداد بسیار زیادی از آن‌ها به نتیجه رسید.

خادمی اضافه کرد: در حوزه اقتصادی نیز به دلیل استفاده از منابع سیستم‌های بانکی اقدامات بیشتری انجام شد و از ۴۱ پروژه معرفی شده حدود ۲۵ پروژه کاملاً به بهره‌برداری رسید و ۱۱ پروژه دیگر نیز در حال اجرا هستند.

وی با اشاره به اینکه امیدوار هستیم پروژه‌های باقی‌مانده تا پایان سال به بهره‌برداری برسند، یادآور شد: در مجموع می‌توان گفت با توجه به شرایط سخت مالی و تخصیص‌های صورت گرفته، دستگاه‌های اجرایی تلاش‌های قابل قبولی در زمینه به نتیجه رساندن پروژه‌های جهش تولید در استان داشته‌اند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر