گروه رسانه‌ای «لرستان»

اولتیماتوم فرماندار الیگودرز برای تعطیلی بازار

ایسنا/لرستان فرماندار الیگودرز می‌گوید: اگر تجمعات و برگزاری مراسم مختلف ادامه داشته باشد، برخلاف میل باطنی بازار را تعطیل خواهیم کرد.

ماشاءالله نعمتی در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: بر اساس آخرین اعلام وزارت بهداشت، وضعیت الیگودرز نارنجی است و از پیک چهارم گذر کرده‌ایم.

وی ادامه داد: البته وضعیت‌های کرونایی شکننده هستند و اگر این ویروس را دست کم بگیریم بازهم شاهد افزایش آمار کرونایی‌ها خواهیم بود.

نعمتی اضافه کرد: الیگودرز چون در مجاورت چهار استان قرار دارد همواره با وضعیت شکننده مواجه بوده و نباید از این موضوع غافل شویم.

فرماندار الیگودرز به استمرار برگزاری مراسم عزا و عروسی در این شهرستان اشاره کرد و افزود: متاسفانه برخی‌ها هشدارها را جدی نمی‌گیرند و با برگزاری مراسم مختلف، سلامت مردم را به خطر می‌اندازند و با توجه به اینکه پیک پنجم در راه است این خطرات بیشتر می‌شود.

وی تاکید کرد: اگر تجمعات و برگزاری مراسم مختلف ادامه داشته و سلامت مردم در خطر باشد، به ناچار و برخلاف میل باطنی بازار را تعطیل خواهیم کرد که این موضوع هم تبعات زیادی برای کسبه دارد.

نعمتی از همکاری اعضای ستاد مدیریت کرونای این شهرستان و مردم در عبور از پیک چهارم کرونا تشکر کرد و افزود: در یک سال و چهار ماه که کرونا شیوع پیدا کرده، هر وقت این ویروس جدی گرفته نشده، به دنبال آن مشکلات زیادی ایجاد و صنوف مختلف دچار خسارات زیادی شده‌اند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر