گروه رسانه‌ای «لرستان»

فرمانده انتظامی لرستان خبر داد: هلاکت سارق محموله‌های جاده ازنا – شازند

ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان از هلاکت یکی از سارقان محموله‌های جاده ازنا – شازند خبر داد.

سردار یحیی الهی امروز نهم تیرماه، اظهار کرد: در پی چندین فقره سرقت مسلحانه در جاده ازنا به شازند موضوع به‌صورت ویژه در دستور کار عوامل انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: مأموران این شهرستان شب گذشته در حین گشت زنی در جاده متوجه صدای تیراندازی در محور شده و در بررسی در تحقیقات اولیه مأموران، مشخص شد یک دستگاه خودروی پژو پارس سفید رنگ فاقد پلاک، دارای سه سرنشین و یک دستگاه پژو ۴۰۵ مشکی‌رنگ فاقد پلاک دارای دو نفر سرنشین با استفاده از سلاح و تیراندازی به سمت یک دستگاه پراید وانت‌بار و متوقف کردن آن در حال سرقت و تخلیه بار وی هستند.

فرمانده انتظامی لرستان خاطرنشان کرد: مأموران پلیس جهت دستگیری سارقان بلافاصله وارد عمل شده و به سارقان دستور ایست دادند که سارقان پس از فرار به سوی مأموران انتظامی آتش گشودند.

سردار الهی اضافه کرد: مأموران پلیس پس از تعقیب و گریز و قانون به‌کارگیری سلاح خودرو سارقان را از ناحیه لاستیک مورد اصابت گلوله قرار داده و آن را متوقف کردند، در بررسی بیشتر معلوم شد راننده پژوه از ناحیه پهلو مورد اصابت گلوله قرار گرفته است.

 وی بیان کرد: سارق مجروح پس از انتقال به بیمارستان به علت جراحات وارده فوت کرد.

این مقام انتظامی با بیان اینکه تحقیقات پلیس جهت دستگیری همدستان دیگر این سارق ادامه دارد، افزود: پلیس به‌عنوان حافظ جان، مال و ناموس مردم به‌هیچ‌وجه اجازه جولان و سرکشی را به افراد شرور و سارقان مسلح نخواهد داد و با این افراد به‌شدت برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر