گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان: ایسنا در فرهنگ‌سازی زیست محیطی و آگاهی‌بخشی نقش تاثیرگذاری دارد

ایسنا/لرستان مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: ایسنا در فرهنگ‌سازی زیست محیطی، اطلاع رسانی و آگاهی‌بخشی به مردم نقش تاثیرگذاری داشته و دارد.

دکتر مهرداد فتحی بیرانوند امروز هفتم تیرماه به همراه معاونین و مسئول روابط عمومی محیط زیست لرستان با حضور در دفتر ایسنا  درگذشت مهشاد کریمی، خبرنگار فقید ایسنا را که دوم تیرماه در حادثه واژگونی اتوبوس حامل خبرنگاران در نقده جان به جان آفرین تسلیم کرد را تسلیت گفت و افزود: این ضایعه دردناک را از سوی خانواده محیط زیست به خبرنگاران تسلیت عرض می‌کنم.

وی ادامه داد: خبر درگذشت دو خبرنگار فقید ایسنا و ایرنا در حادثه اخیر بسیار متاثرکننده بود و جامعه محیط زیست کشور را شوکه کرد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان گفت: خبرنگار به عنوان فردی که رشد اجتماعی یافته و بر همه موضوعات اشراف کافی دارد جزو نخبگان محسوب می‌شود و در شغل خود با تنش‌ها و استرس‌های زیادی مواجه است که باید قدردان زحمات این قشر باشیم.

فتحی بیرانوند تصریح کرد: ایسنا را به عنوان یک خبرگزاری وزین می‌شناسیم و خبرنگاران آن بسیار فعال و توانمند هستند که بدون هیچ چشم‌داشتی اخبار زیست محیطی استان را پوشش می‌دهند و در فرهنگ‌سازی زیست محیطی و اطلاع رسانی و آگاهی‌بخشی به مردم نقش تاثیرگذاری دارند.

وی خاطرنشان کرد: خبرنگار به عنوان پل ارتباطی بین مردم و مسئولین جایگاه اجتماعی تاثیرگذاری در جامعه دارد.

مدیرکل حفاظت محیط زیست لرستان رسانه و سازمان محیط زیست را دو بال برای رسیدن به اهداف مشترک عنوان کرد و افزود: مجموعه خبرگزاری‌های لرستان به ویژه ایسنا یار دوازدهم محیط زیست استان هستند و در راستای رسالت خود که آگاهی بخشی و فرهنگ سازی زیست محیطی است سنگ تمام گذاشتند.

فتحی گفت: محیط زیست لرستان خود را جزو خانواده بزرگ جهاد دانشگاهی و خبرگزاری ایسنا می‌داند چرا که این مجموعه در حوزه زیست محیطی ابتکارات ارزشمندی را انجام داده و بازخورد خوبی در کشور داشته است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر