گروه رسانه‌ای «لرستان»

معاون استاندار لرستان: بروجرد آماده انتخاباتی پرشور است

ایسنا/لرستان معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: بروجرد آماده انتخاباتی پرشور است.

احمد گودرزیان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: انقلاب اسلامی ایران مرهون خون هزاران شهید و حاصل جانفشانی هزاران جانباز، ایثارگر و آزاده سرافراز بوده و برگزاری انتخابات به‌عنوان آزمونی بزرگ برای ملت انقلابی و لحظه‌ای تاریخی برای ایران اسلامی است.

وی تصریح کرد: حضور حداکثری مردم در انتخابات ۲۸ خردادماه لبیک گفتن به‌فرمان رهبری است و بی‌شک ملت ایران اسلامی در ۲۸ خرداد با حضور پرشور و با بصیرت خود در انتخابات، برگ زرین دیگری را در تاریخ انقلاب اسلامی به ثبت خواهند رساند و دشمنان قسم‌خورده انقلاب را بیش‌ازپیش ناامید خواهند کرد.

فرماندار بروجرد خاطرنشان کرد: به‌منظور حفظ اقتدار ملی با حضور گسترده همه آحاد جامعه در پای صندوق‌های رأی و با انتخاب نمایندگانی اصلح، استمرار مقبولیت نظام و انسجام ملی را به منصه ظهور برسانیم.

گودرزیان اضافه کرد: همه امکانات و شرایط برای برگزاری انتخاباتی تاریخ‌ساز و خلق حماسه‌ای بزرگ در این شهرستان فراهم است.

وی بیان کرد: در این دور از انتخابات ۲۶۲ شعبه اخذ رأی برای این شهرستان در نظر گرفته‌شده که ۲۲۵ شعبه در شهر بروجرد و ۳۷ شعبه در اشترینان است.

معاون استاندار لرستان ادامه داد: در برگزاری این انتخابات بیش از ۵۵۰۰ عوامل اجرایی مشارکت دارند و شعبه‌ای سیار آرای بیماران بستری در مراکز درمانی و مبتلایان به کرونا را جمع‌آوری می‌کند.

گودرزیان اظهار کرد: ساعت شروع رأی‌گیری در شعب اخذ رأی از ۷ صبح تا ۱۲ شب بوده اما اگر کسی پس از این ساعت نیز حضور داشت رأی دادن او بلامانع است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر