گروه رسانه‌ای «لرستان»

/انتخابات ۱۴۰۰/فرمانده انتظامی استان: بیش از ۶۰۰۰ نیروی پلیس امنیت انتخابات لرستان را تامین می‌کنند

ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی لرستان گفت: بیش از ۶۰۰۰ نیروی پلیس امنیت انتخابات را در استان تامین می‌کنند.

سردار یحیی الهی اظهار کرد: مجموعه فرماندهی انتظامی استان در ارتباط با انتخابات تمهیدات لازم را در حوزه‌های انتظامی، ترافیکی و امنیتی اندیشیده است.

وی افزود: نیروی انتظامی با آمادگی ۱۰۰ درصدی و استفاده از تمام ظرفیت امنیت مناسب و در کنار آن سلامت انتخابات را برقرار خواهد کرد.

فرمانده انتظامی لرستان، حوزه های مأموریتی پلیس را در انتخابات، امنیت شعبات اخذ رای، صندوق های رای گیری و امنیت عمومی استان برشمرد و تصریح کرد: ۲۰۳۱ صندوق ثابت و سیار جهت اخذ آرای مردم در نظر گرفته شده است که بیش از ۶۰۰۰ نیروی پلیس با همکاری بسیج و سپاه مسئولیت امنیت آنها را برعهده دارند.

وی ادامه داد: در محل استقرار صندوق های انتخاباتی و فرمانداری‌های سراسر استان تمهیدات ترافیکی از قبل طراحی و به مرحله اجرا گذاشته خواهد شد.

این مقام انتظامی گفت: ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی با انجام گشت مکرر در سطح معابر و محل استقرار صندوق‌های اخذ رای با هرگونه سد معبر و اخلال در نظم عبور و مرور برخورد می‌کنند.

وی تصریح کرد: راه‌های منتهی به مراکز فرمانداری شهرستان‌های استان در زمان برگزاری انتخابات کاملا مسدود شده و تردد وسایل نقلیه دراین معابر ممنوع است.

سردار الهی در پایان با بیان اینکه پلیس برای انتخابات ۳ وضعیت قبل، حین و بعد از انتخابات را پیش بینی کرده است، گفت: افراد منتخب باید قوانین و مقررات در ارتباط با نحوه پیروزی را رعایت کنند و همه پیش بینی‌ها شده که افرادی از طرفداران کاندیداها، که بخواهند هنجار شکنی کنند پلیس با آنان برخورد خواهد کرد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر