گروه رسانه‌ای «لرستان»

نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری: رأی دادن به افراد اصلح وظیفه دینی، قرآنی و ملی است

ایسنا/لرستان نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: رأی دادن به افراد اصلح وظیفه دینی، قرآنی و ملی است.

آیت‌الله هاشم نیازی خرم‌آبادی امروز ۲۷ خردادماه، با اشاره به آیه إِنَّ اللَّهَ لا یُغَیِّرُ ما بِقَومٍ حَتّیٰ یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم (سوره رعد/ ۱۱) خداوند سرنوشت هیچ قوم (و ملّتی) را تغییر نمی‌دهد مگر آنکه آنان آنچه را در خودشان است تغییر دهند! اظهار کرد: عوامل فلاح و سعادت و رستگاری و پیشرفت و رفاه و آبادانی و نیز عوامل مؤثر در انحراف و سختی و پسرفت هر قوم و ملتی، بر اساس اراده و تصمیم و نوع انتخاب آن ملت رقم می‌خورد.

وی تصریح کرد: بنابراین شرکت گسترده و حضور جدی مردم در پای صندوق‌های رأی و انتخاب افرادی صالح و متقی و عالم و متخصص و شجاع و جسور و انقلابی و خوش سابقه و خوشنام و ضد فساد و به‌طور خلاصه رأی دادن به افراد اصلح برای ریاست‌جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا، وظیفه‌ دینی و قرآنی و ملی است، زیرا سرنوشت ملت و مملکت برای حداقل چهار سال آینده، در امور کلان بین‌المللی و منطقه‌ای و استانی گرفته تا حتی رفع مشکلات کوچه پس‌کوچه‌های شهرها و روستاها، همگی وابسته است به حضور گسترده و نوع انتخاب شما مردم و آگاه، در انتخابات ۲۸ خرداد. بر همین اساس است که رهبر فرزانه انقلاب و مراجع معظم تقلید و علمای اعلام و همه‌ی دلسوزان نظام و مردم، همگی حضور در انتخابات را فریضه‌ای دینی و وظیفه ملی برای تک‌تک آحاد مردم می‌دانند.

وی تصریح کرد: بار دیگر از عموم امت حزب‌الله و بخصوص مردم ولایت مدار لرستان متواضعانه می‌خواهم تا با حضور پرشور در انتخابات سرنوشت‌ساز پیش رو شرکت کنند و توجه داشته باشند که اقتدار کشور و تشکیل دولتی مردمی و قوی در گرو پشتوانه مردم است.

نماینده مردم لرستان در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: همان‌گونه که امام راحل در نطق تاریخی‌اش اعلام فرمودند که همه‌ اقتدار و عظمت از پشتیبانی شما مردم عزیز است. امامی که با یک امضای او و یک پیام او معادله‌های سیاسی منطقه و جهان به هم می‌خورد اما در همان نطق تاریخی‌اش فرمودند که همه اقتدار و عظمت از پشتیبانی شما مردم عزیز است.

آیت‌الله نیازی خرم‌آبادی اضافه کرد: امیدوارم در روز جمعه ۲۸ خرداد ۱۴۰۰ یک‌بار دیگر با حضور بر صندوق‌های رأی و انتخابی اصلح دین خود را در قبال اسلام و نظام ادا کنیم.

وی بیان کرد: ذٰلِکَ بِأَنَّ اللَّهَ لَم یَکُ مُغَیِّرًا نِعمَةً أَنعَمَها عَلیٰ قَومٍ حَتّیٰ یُغَیِّروا ما بِأَنفُسِهِم (انفال /۵۳) این، به خاطر آن است که خداوند، هیچ نعمتی را که به گروهی داده، تغییر نمی‌دهد؛ جز آنکه آن‌ها خودشان را تغییر دهند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر