گروه رسانه‌ای «لرستان»

فرمانده انتظامی شهرستان خبر داد: به‌کارگیری تمام ظرفیت‌ها برای انتخاباتی امن و پرشور در مرکز لرستان

ایسنا/لرستان فرمانده انتظامی خرم‌آباد از به‌کارگیری تمام توان و ظرفیت پلیس برای برگزاری انتخاباتی امن و پرشور در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ عباس دولتشاهی در جمع رؤسا، فرماندهان، معاونان و مدیران انتظامی شهرستان با اعلام اینکه مسئولیت تامین امنیت انتخابات، صندوق‌ها و محل اخذ رأی به عهده نیروی انتظامی است، اظهار کرد: در هر دوره‌ای پلیس  این وظیفه خطیر که همان تامین نظم و امنیت و آرامش بوده  را به‌خوبی انجام داده است.

وی انتخابات را آزمونی بزرگ برای ملت ایران دانست و گفت: تامین نظم و امنیت مهم‌ترین وظیفه ذاتی نیروی انتظامی بوده و پلیس شهرستان آماده تامین امنیت لازم برای برگزاری انتخابات است. 

دولتشاهی افزود: حضور مردم در انتخابات یک تکلیف الهی و انتخاب فرد اصلح‌تر، وظیفه‌ای مهم‌تر برای همگان است.

وی ادامه داد: حضور خانواده ناجا در کنار سایر اقشار مردم حضوری پررنگ و گسترده در انتخابات است ضمن اینکه وظیفه ذاتی و قانونی تامین امنیت و صیانت از آراء مردم را بر عهده دارد.

فرمانده انتظامی شهرستان خرم‌آباد ضمن دعوت از آحاد مردم به‌منظور شرکت گسترده در انتخابات، خاطرنشان کرد: به حول و قوه الهی و با برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته نیروی انتظامی با به‌کارگیری تمام توان و ظرفیت خود آمادگی برگزاری انتخاباتی امن، سالم و پرشور را دارد. 

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر