گروه رسانه‌ای «لرستان»

امام جمعه کوهدشت: مردم کسی را انتخاب کنند که نگاهش به غرب نباشد

ایسنا/لرستان امام جمعه کوهدشت گفت: مردم بایستی فردی جهادی، انقلابی و متعهد را انتخاب کنند که نگاهش به غرب نباشد.

حجت‌الاسلام والمسلمین ابراهیم طهماسبی در گفت‌وگو با ایسنا، با اشاره به اینکه در جمهوری اسلامی ایران کارهای بزرگی انجام ‌شده است، اظهار کرد: مقام معظم رهبری به‌مثابه یک شهید زنده می‌ماند، ایشان نورافشانی می‌کند و خورشیدی تابان است که اقتدارشان در جهان به اثبات رسیده است.

وی با اشاره به اهمیت وجود ولایت‌فقیه در جامعه، عنوان کرد: مردم صاحبان اصلی کشور هستند، خدمت به مردم از باارزش‌ترین کارها نزد خداوند بوده و متضمن ثواب اُخروی و پاداش فراوانی است.

طهماسبی با اشاره به تبیین مسئله جمهوریت و اسلامیت، تصریح کرد: برجسته‌سازی کلیدواژه تحریم توسط غربی‌ها، تحریف برخی مسائل، القای دروغین مهندسی شدن انتخابات، ناکارآمدی، عملیات سنگین رسانه‌ای، برنامه‌ریزی برای التهاب آفرینی، تلاش برای هراس آفرینی، به چالش کشاندن ساختار انتخابات و … از جمله هجمه‌ها علیه مشارکت حداکثری است، ولی مردم ایران با حضوری گسترده و انتخابی اصلح در انتخابات پیش رو حرکت روبه‌پیشرفت را سرعت می‌بخشند.

امام‌جمعه کوهدشت با اشاره به اینکه برای برخی از افراد برجام به یک کاسبی تبدیل‌شده است، بیان کرد: کاندیداهای ریاست جمهوری از سیاه‌نمایی و تخریب افراد خودداری کنند و برنامه‌های خود را ارائه دهند.

وی با اشاره به‌ضرورت مشارکت حداکثری در انتخابات، تصریح کرد: هر رأی مردم تیری به قلب آمریکا، اسرائیل و غرب‌زده‌هاست.

طهماسبی عنوان کرد: مردم بایستی فردی جهادی، انقلابی و متعهد را انتخاب کنند که نگاهش به غرب نباشد.

امام‌جمعه کوهدشت تأکید کرد: در انتخابات شورا نیز مردم باید به فردی رأی بدهند که بتواند وضعیت شهری را سامان ببخشد نه این‌که تنها به فکر منافع خود باشد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر