گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان خبر داد: جریمه ۵۶ میلیاردی یک قاچاقچی نهاده‌های دامی

ایسنا/لرستان مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان گفت: یک شرکت نهاده‌های دامی به دلیل فروش مقدار ۲۲۴ هزار و ۷۷۰ کیلوگرم کنجاله سویا بدون مجوز در بازار به پرداخت ۵۶ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شد.

حمید القاصی‌مهر اظهار کرد: با توجه به گزارش سربازان گمنام امام زمان(عج)، برابر با اقدامات و تحقیقات به عمل آمده از سوی سازمان صنعت معدن و تجارت استان مشخص شد که یک شرکت مقدار ۲۲۴ هزار و ۷۷۰ کیلوگرم کنجاله سویا را بدون مجوز در بازار آزاد به فروش رسانده است.

وی افزود: پس از صورتجلسه، پرونده تشکیل شده جهت بررسی لازم و رسیدگی  به تعزیرات حکومتی لرستان ارسال و به شعبه چهارم بدوی ویژه قاچاق کالا و ارز تعزیرات حکومتی شهرستان خرم آباد ارجاع داده شد.

القاصی‌مهر افزود: شعبه با بررسی پرونده و گزارش اداره‌کل اطلاعات و گزارش سازمان صنعت معدن و تجارت استان و اظهارات متهم و اخذ آخرین دفاعیات و عجز از ارائه اسناد و مدارک مثبته، مداقه در اوراق و محتویات پرونده و جری تشریفات قانونی و سایر قرائن و امارات موجود بزه انتسابی را به متهم محرز و مسلم دانسته و نامبرده را به پرداخت ۵۶ میلیارد ریال جزای نقدی  در حق صندوق دولت محکوم کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی لرستان عنوان کرد: رای صادره مورد تأیید شعبه تجدید نظر قرار گرفته و در اجرای احکام  در حال اجراست.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر