گروه رسانه‌ای «لرستان»

رئیس ستاد سحر آیت‌الله رئیسی در لرستان: با مشکلات انباشته شده مواجه‎‌ایم/تشکیل ستاد استانی سحر در ۱۱ شهرستان

ایسنا/لرستان رئیس ستاد سحر آیت‌الله رئیسی در لرستان گفت:در حال حاضر با مشکلات انباشته شده در کشور مواجه‎‌ایم.

سید حجت کلانتری در جمع خبرنگاران با بیان اینکه رسانه یاریگر مجموعه نظام سیاسی در جهت تشویق مردم به مشارکت حداکثری است، اظهار کرد:  رسانه‌ها نقش کلیدی در آگاهی‌بخشی سیاسی دارند.

وی با بیان اینکه  احزاب فعالیت مقطعی و فصلی دارند اما رسانه حضوری شبانه‌روزی در راستای آگاهی‌بخشی به اذهان عمومی دارد پس نقش رسانه خطیرتر و مهمتر است، تصریح کرد: رسانه در نقد فضای سیاسی کشور کمک می‌کنند و عملکرد مسئولین را در راستای اصلاح امور نقد می‌کند.

رئیس ستاد سحر آیت‌الله رئیسی در لرستان با بیان اینکه امروز مصادف شده با آغاز شروع تبلیغات برگزاری سیزدهمین دوره ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا، گفت: در یک نظام سیاسی مردمی اصل بر مشارکت مردم است چراکه پشتوانه‌ای برای نظام سیاسی محسوب می‌شود.

کلانتری با بیان اینکه یکی از موضوعاتی که امام راحل و مقام معظم رهبری برآن تاکید دارند مشارکت مردم در انتخابات است، بیان کرد: کشورمان دارای نظامی مردمی و مردم‌سالار است و چنانچه مردم‌سالار نبود توجهی به رای و مشارکت مردم نداشت.

وی گفت: به عنوان یک سرباز وظیفه برای این نظام این است که آحاد مختلف مردم را به شرکت در انتخابات ترغیب کنیم.

 رئیس ستاد سحر آیت‌الله رئیسی در لرستان بیان کرد: این دوره از انتخابات اهمیت وافری نسبت به ادوار گذشته دارد و آن این است که انتخابات ریاست جمهوری اولین دوره‌ پس از پایان چهل سالگی  انقلاب است و مقام معظم رهبری راهبردی را تحت عنوان بیانیه گام دوم انقلاب مشخص کردند که مسیر کشور در ابعاد مختلف ترسیم شود.

کلانتری عنوان کرد: یکی از زمینه‌های ترسیم  این مسیر ریل‌گذاری مناسب است و چنانچه انتخابات منجر به انتخاب فردی کارآمد، تحول‌گرا و قوی باشد می‌تواند ریل‌گذاری مناسبی را انجام دهد تا قطار انقلاب اسلامی را با موفقیت به مقصد خود برساند.

وی با تاکید براینکه انتظار عمومی از دولتی که انتخاب می‌شود بسیار زیاد است، اظهار کرد: در حال حاضر با مشکلات انباشت شده مواجه‌ایم و هم‌اکنون به دنبال ریشه‌یابی نیستیم اما ملت ایران با مشکلات زیادی مواجه است.

رئیس ستاد سحر آیت‌الله رئیسی در لرستان گفت:  چنانچه دولتی تحول‌گرا، انقلابی و مقتدر انتخاب شود و شکل بگیرد می‌تواند این مشکلات را برطرف کند و با این اوصاف با یک رضایت عمومی روبرو خواهد شد و این مهم سبب افزایش سرمایه اجتماعی نظام جمهوری اسلامی ایران می‌شود.

کلانتری اضافه کرد: دولتی که انتخاب می‌شود باید برنامه پنج‌ساله هفتم توسعه را طراحی و تعریف کند و ریل‌گذاری برای ایجاد زیرساخت مناسب شود تا سبب تحولاتی در زمینه‌های مختلف شود.

وی در خصوص ستاد استانی سحر با بیان اینکه ستادها در ۱۱ شهرستان استان تشکیل دادیم، اظهار کرد: هر شهرستانی نیز ستادهای خود را در بخش‌ها تشکیل دادند و کمیته‌های عمومی و تخصصی نیز شکل داده شده است.

رئیس ستاد سحر آیت‌الله رئیسی در لرستان عنوان کرد: تبلیغات در سطح محلات، مساجد، پایگاه‌های مقاومت و روستاها در حال انجام است.

کلانتری بیان کرد: آیت‌الله رئیسی با صراحت اعلام کردند که امکانات تبلیغی ستادها را در راستای کمک به اقشار آسیب‌پذیر هزینه کنند بهتر خواهد بود.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر