گروه رسانه‌ای «لرستان»

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان: امام خمینی (ره) جسارت و بصیرت بالایی در عرصه اجتهاد داشت

ایسنا/لرستان نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان گفت: امام خمینی (ره) جسارت و بصیرت بالایی در عرصه اجتهاد داشت.

حجت‌الاسلام علی درویشی در آیین گرامیداشت سالروز رحلت امام خمینی (ره) که امروز ۱۴ خردادماه در مصلی بروجرد برگزار شد، اظهار کرد: امام خمینی (ره) در عرصه فقه و اجتهاد و در شناخت اسلام یکی از علمای بزرگ بود که جسارت و بصیرت بالایی در عرصه اجتهاد داشت.

وی تصریح کرد: امام (ره) بسیار نترس و شجاع بود زیرا وجودش با نور خدا پر شده بود، امروز افکار و سیره سیاسی امام در دست ما است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان خاطرنشان کرد: امام بت‌شکن بود و راه امام که امروز در دست رهبری است، اعتقاد به امام حرکت در مسیر رهبری است و اعتقاد به ولایت‌فقیه ادامه‌دهنده راه امام (ره) است.

درویشی اضافه کرد: امروز ابرقدرت‌های جهانی در مقابله ایران اسلامی توطئه می‌کنند زیرا راه ما راه حق است که باید با قدرت ادامه دهیم.

وی با اشاره به انتخابات، بیان کرد: در انتخابات پیش رو باید گوش به فرمان رهبری باشیم و باید کسی را انتخاب کنیم که دشمنان را ناامید کند.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان ادامه داد: جمهوری اسلامی متکی به آرا ملت است و باید به صحنه انقلاب وارد شویم و به پیمان خود با امام و شهدا عمل کنیم.

درویشی اظهار کرد: امروز زمانی است که باید دوباره دین خود را به انقلاب ادا کنیم و امروز یک تفکر به مردم می‌گوید که باید با آمریکا و غرب توافق کنیم که این تفکر منسوخ است.

وی تصریح کرد: مشکلاتی که امروز در کشور ایجاد شده است با مدیریت جهادی و جوان قابل حل است اگر امروز در عرصه نظامی خودکفا هستیم به جوانان اطمینان کرده‌ایم و بودجه زیادی نیز در این مورد صرف نشده است.

نماینده ولی‌فقیه در سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان خاطرنشان کرد: امروز اگر مسئولان ما مذاکره در قالب برحام می‌کنند به خاطر این است که نیروهای جهادی زمینه را فراهم کرده‌اند.

درویشی اضافه کرد: در عرصه‌هایی که مدیریت با رهبری بوده است موفق عمل کرده‌ایم، امروز باید پای‌کار انتخابات باشیم تا مشکلات کشور تکرار نشود.

وی بیان کرد: دشمنان به دنبال دلسرد کردن مردم از انقلاب هستند و ما با پشت کردن به انتخابات نباید مسیر دشمن را تقویت کنیم.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر