گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان: وظیفه ما نگاه حداکثری به قرآن است

ایسنا/لرستان مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: وظیفه ما این است که بدور از افراط و تعصبات خاص به‌عنوان یک انسان، نه یک شیعه مسلمان، یک نگاه حداکثری به قرآن داشته باشیم، کتابی که کتاب سعادت، هدایت و خداست.

حجت الاسلام مهدی قدرتی، امروز دهم خرداد در مجمع عمومی اتحادیه تشکل‌ها و مؤسسات فرهنگی قرآن و عترت لرستان، اظهار کرد: می‌توان به قرآن کریم هم نگاه حداقلی و هم نگاه حداکثری داشت.

وی تأکید کرد: وظیفه ما این است که بدور از افراط و تعصبات خاص به‌عنوان یک انسان، نه یک شیعه مسلمان، یک نگاه حداکثری به قرآن داشته باشیم، کتابی که کتاب سعادت، هدایت و خداست.

قدرتی با اشاره به این‌که هرآنچه در عالم بخواهد به درد زندگی بشری بخورد، در این کتاب مقدس وجود دارد، عنوان کرد: اینکه می‌گوییم همه چیز در قرآن است یعنی آن چیزی که به درد زندگی بشری می‌خورد در آن وجود دارد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان با اشاره به این‌که هر چیزی در دین و قرآن آمده برای تنظیم زندگی بشری است، بیان کرد: در ایام انتخابات هستیم، این اتفاق در جامعه بشری و دارای مردم سالاری می‌افتد، پس همه باید بیایند و یک نفر را به‌عنوان مدیر قوه اجرایی انتخاب کنند که این امر نیز در قرآن کریم آمده و وظیفه ماست که باید این را تبلیغ کنیم.

وی افزود: کار فعالان و کنشگران قرآنی است که بتوانند کار تبلیغی و ترویجی و بیان دستورات قرآنی در رابطه با انتخابات را انجام داده و آن‌ها را در جامعه نشر بدهند.

قدرتی افزود: وظیفه ما به عنوان فعال و خادم قرآنی این است که از قرآن کریم در هر جا و مکان، ثانیه و زمان و زاویه بهترین بهره‌برداری را داشته باشیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان ادامه داد: خداوند توفیق بدهد همانگونه که حامل و خادم هستیم، عامل به آن نیز باشیم و شاهد آرامش آن در همه زوایای زندگی باشیم، که جسم، دل، روح و جان ما به نور قرآن منور شود.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر