گروه رسانه‌ای «لرستان»

خرم‌آباد میزبان تورنمنت بین‌المللی بوکس می‌شود؟

ایسنا/لرستان مدیرعامل باشگاه فرهنگی‌ورزشی پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد از موافقت با برگزاری تورنمنت بین‌المللی در مرکز لرستان خبر داد.

ایرج سپهوند در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: در روزهای گذشته رئیس فدراسیون بوکس ایران با رئیس کنفدراسیون آسیا دیداری داشته و در مورد تورنمنت بین‌المللی خرم‌آباد بحث‌هایی مطرح شده است.

وی ادامه داد: ما آمادگی داریم که در پنج سال پیاپی این تورنمنت را به میزبانی خرم‌آباد برگزار کنیم و صحبت‌های اولیه آن انجام شده است.

سپهوند اضافه کرد: در این راستا رئیس کنفدراسیون بوکس آسیا موافقت خود را برای برگزاری این تورنمنت اعلام کرده و قرار است این مسابقات در تقویم رسمی آسیا گنجانده شود.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی‌ورزشی پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد افزود: ما آمادگی برگزاری این تورنمنت را در سال جاری داریم و اگر قطعی شود، شرایط را به بهترین شکل ممکن فراهم می‌کنیم.

وی گفت: باشگاه فرهنگی‌ورزشی پلیمر خلیج فارس خرم‌آباد برنامه‌هایی برای دوومیدانی و بوکس دارد و در دو سه سال اخیر فعالیت‌هایی داشته‌ایم و درصددیم که در آینده نیز برنامه‌های مناسبی اجرا کنیم.

سپهوند بیان کرد: دکتر رحمتی مدیرعامل و اعضای هیئت مدیره شرکت پلیمر خلیج فارس حمایت‌های خوبی از چندین رشته ورزشی داشته و بدون شک تاثیرگذار بوده‌اند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر