گروه رسانه‌ای «لرستان»

نماینده ولی فقیه در لرستان: تحول در فضای شهری یک ضرورت است

ایسنا/لرستان خطیب جمعه خرم‌آباد می‌گوید: اعضای دوره جدید شورای شهر باید اقدامات عمرانی و فرهنگی بیشماری انجام دهند، چون تحول در فضای شهری یک ضرورت است.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید احمدرضا شاهرخی در خطبه‌های نماز جمعه خرم‌آباد که در مصلی الغدیر برگزار شد، اظهار کرد: مردم کشورمان بار دیگر و برای پایداری نظام اسلامی و مایوس کردن دشمنان در انتخابات ۲۸ خرداد شرکت و با مقام معظم رهبری تجدید پیمان می‌کنند.

وی با تاکید بر اینکه استکبار همیشه در تلاش است ناکارآمدی نظام اسلامی را نشان دهد و مردم را ناامید کند، افزود: اما مردم انقلابی در راهپیمایی مختلف با نظام اسلامی بیعت می‌کنند.

شاهرخی با بیان اینکه مردم نباید به جناح، فرد یا گروه خاصی توجه کنند، تأکید کرد: حضور مردم در انتخابات هرچند ممکن است از برخی مسوولان ناراحت باشند اما بیانگر این است که به نظام، پایبنده بوده و هستند.

خطیب جمعه خرم‌آباد در ادامه گفت: وظایف شورای نگهبان در خصوص رد یا تایید صلاحیت داوطلبان مشخص است، برخی از آنان شرایط را نداشته یا پرونده آنان ناقص بوده که رد شده‌اند و همه باید به این فرآیند احترام بگذارند.

وی با بیان اینکه نیازمند شورای شهری هستیم که به اندازه چندین دوره تغییرات و تلاش کنند، تأکید کرد: اعضای ششمین دوره شورای اسلامی شهر باید اقدامات عمرانی و فرهنگی بیشماری انجام دهند، چون تحول در فضای شهری یک ضرورت است.

حجت‌الاسلام والمسلمین شاهرخی با بیان اینکه مردم از منتخبین انتظار دارند کاستی‌های گذشته برطرف شود، اضافه کرد: مردم باید افراد مومن، پاکدست، با تدبیر و با کفایت را انتخاب کنند تا تحول ایجاد شود و اگر انتخاب از روی هیجان و به امید نفع حزبی باشد، آسیب‌زا بوده و حاصلی ندارد.

نماینده ولی فقیه در لرستان با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در آغاز دومین سال فعالیت مجلس کنونی شورای اسلامی، تأکید کرد: معظم له نقشه راه را برای نمایندگان برشمردند و بر انقلابی ماندن مجلس و مسئولان تاکید کردند و بیانات ایشان باید سرلوحه دلدادگان نظام باشد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر