گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرعامل شرکت گاز استان: تراز گاز و کاهش هدر رفت از اولویت‌های شرکت گاز لرستان است

ایسنا/لرستان مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: تراز گاز و کاهش هدر رفت از اولویت‌های شرکت گاز استان است.

کرم گودرزی در حاشیه بازدید از کارگاه کالیبراسیون و تعمیر کنتور که امروز سوم خردادماه صورت گرفت، اظهار کرد: تراز گاز، مدیریت و کنترل میزان هدر رفت و به حداقل رساندن آن از اولویت‌های مهم شرکت گاز لرستان است.

وی تصریح کرد: کالیبراسیون به‌موقع، تعویض کنتورهای معیوب و سایر تجهیزات اندازه‌گیری، تعمیر و پایش دقیق آن‌ها و تعریف پروژه‌های کاهش هدر رفت گاز از اهم برنامه‌های شرکت در سال جاری است و به جدیت پیگیری خواهد شد.

مدیرعامل شرکت گاز لرستان با تأکید بر اینکه: هدر رفت گاز علاوه بر اتلاف سرمایه ملی باعث ایجاد اثرات مخرب بر محیط‌زیست می‌شود، خاطرنشان کرد: کالیبراسیون کنتورها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است لذا مقرر شده که بازدیدهای دوره‌ای از تجهیزات اندازه‌گیری، در فواصل زمانی منظم و با دقت بسیار بالا انجام شود و در صورت مشاهده هرگونه خرابی بلافاصله با اعلام واحد مربوطه، تعمیر شود.

گودرزی با اشاره به راه‌اندازی، کالیبراسیون و پایش تمام تجهیزات اندازه‌گیری در نقاط دریافت از خطوط لوله فشارقوی مناطق عملیاتی انتقال گاز، افزود: در حاضر میزان خود اظهاری اعلام گاز مصرفی در استان کمتر از دو درصد بوده که این عدد در اردیبهشت سال گذشته بیش از ۵۷ درصد بوده و هدر رفت گاز نسبت به سال گذشته سیر نزولی داشته است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر