گروه رسانه‌ای «لرستان»

استاندار خبر داد: ورود هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان در لرستان جهت احیا و توسعه صنایع تولیدی

ایسنا/لرستان استاندار لرستان از ورود هلدینگ اقتصادی و خودکفایی آزادگان (شرکت مینو) در استان جهت احیا و توسعه صنایع تولیدی خبر داد.

سید موسی خادمی اظهار کرد: پس از جلسات و پیگیری‌های متعدد معاونت هماهنگی امور اقتصادی و دفتر هماهنگی امور سرمایه‌گذاری و اشتغال استانداری و در ادامه جلسات برگزار شده با بانکهای عامل، سرانجام این هلدینگ بزرگ اقتصادی با سرمایه‌گذاری در واحد تولیدی آب معدنی بیشه خرم اباد موافقت کرد.

وی تصریح کرد: با عنایت به برنامه ارائه شده هلدینگ جهت اجرای طرح‌های توسعه‌ای و خطوط تولید جدید مثل انواع نوشیدنی‌ها با برند شرکت های زیرمجموعه، پیش‌بینی می‌شود ضمن حفظ و تثبیت اشتغال موجود، حداقل برای صد نفر دیگر بصورت مستقیم اشتغال ایجاد شود.

استاندار لرستان خاطرنشان کرد: زمینه حضور هلدینگ آزادگان در سایر طرح‌های سرمایه‌گذاری استان ازجمله بخش کشاورزی، شیلات، بازرگانی و خدمات نیز فراهم شده که متعاقبا اعلام خواهند شد.

خادمی اضافه کرد: حضور این هلدینگ سرمایه‌گذاری که دارای برندهای معروفی ازجمله مینو، قاسم ایران و… است بعنوان یکی از بزرگ‌ترین هلدینگ های اقتصادی کشور میتواند ضمن ایجاد اشتغال پایدار در سطح استان، در تکمیل زنجیره‌های تولیدی نیز نقش موثری داشته باشد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر