گروه رسانه‌ای «لرستان»

نماینده ولی‌فقیه در لرستان: ورود مجامع بین‌المللی و سازمان کنفرانس اسلامی به مسئله فلسطین ضروری است

ایسنا/لرستان نماینده ولی‌فقیه در لرستان گفت: ورود مجامع بین‌المللی و سازمان کنفرانس اسلامی به مسئله فلسطین ضروری است.

حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی امروز ۳۱ اردیبهشت‌ماه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته در خرم‌آباد، اظهار کرد: این روزها سالروز حماسه‌آفرینی، سلحشوری و دلاوری‌ها سپاه حضرت ابوالفضل (ع) و تیپ ۵۷ لرستان خصوصاً در عملیات حاج عمران است؛ تیپ ۵۷ کلید فتح و پیروزی عملیات‌های متعددی، خصوصاً سخت و صعب‌العبور بوده است.

وی با اشاره به تقدیم بیش از ۳۰۰ شهید استان و ده‌ها مجروح و جانباز از شهرهای مختلف استان در عملیات حاج عمران، تصریح کرد: شهدای حاج عمران هرکدام مشعلی فروزان برای هدایت و رستگاری هستند و وظیفه فرهیختگان و پیشکسوتان جهاد و ایثار است که جزئیات این عملیات را بازگو و واکاوی کنند تا نسل‌اندرنسل ما با این عملیات آشنا شوند.

امام‌جمعه خرم‌آباد خاطرنشان کرد: در بیت‌المقدس که منجر به آزادی خرمشهر شد امام (ره) فرمودند: نباید فتح خرمشهر را از یاد ببریم دشمنی که با عِده و عُده فراوان آمده بود، سپاه اسلام آن‌چنان بر دشمن تاختند که هزاران نفر اسیر شدند و این کلام نورانی امام بر دل ما برجای ماند که خرمشهر را خدا آزاد کرد و در این پیروزی هم تیپ ۵۷ حضرت ابوالفضل (ع)، بسیج و عشایر حماسه آفریدند و برگ‌های دیگری بر تاریخ مقاومت ایران اسلامی و استان لرستان افزودند و امید که با تکمیل و افتتاح باغ‌موزه استان تبیین این عملیات در موزه به نمایش گذاشته شود.

شاهرخی اضافه کرد: کشتار مظلومانه زنان و کودکان در غزه دل هر انسان منصفی را به درمی‌آورد و با روی کار آمدن دولت ترامپ و شدت یافتن خیانت برخی از دولت‌های عربی و معامله ننگین قرن و انتقال پایتخت اسراییل به شهر قدس، همکاری‌های سفاکان نظام سلطه با این رژیم، اسرائیل را گستاخ کرد تا با همراهی شهرک‌نشین‌هایی که دنباله‌رو ارتش اسراییل هستند به بیت‌المقدس حمله کنند و منطقه شیخ جراح را به‌قصد یهودی‌سازی مورد هجوم قرار دهند.

وی بیان داد: وزیر دفاع سابق این رژیم گفته است که اسرائیل توان مقابله با فلسطین را ندارد و چگونه می‌تواند ادعای هماوردی با لبنان و ایران را داشته باشد و این‌ نشان از همان وعده نصرت الهی که رهبری بر اساس آیات الهی اعلام کردند که در آینده اسرائیل از بین خواهد رفت.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان ادامه داد: ورود مجامع بین‌المللی و سازمان کنفرانس اسلامی به مسئله فلسطین و تنگ شدن عرصه دیپلماتیک و سیاسی بر اسراییل ضروری است.

شاهرخی اظهار کرد: نظام سلطه به سرکردگی آمریکا از طریق ماهواره و فضای مجازی در تلاش است مشارکت حداکثری را کاهش دهد، تفرقه و چنددستگی را حاکم کند پس تلاش کنیم مشارکت حداکثری شکل بگیرد.

وی عنوان کرد: باید بهترین را در انتخابات ریاست جمهوری و شورای شهر انتخاب کنیم در گام دوم انقلاب انتخاب‌ها به‌گونه‌ای باشد که شهر ما چهره یک مرکز استان را داشته باشد.

امام‌جمعه خرم‌آباد تصریح کرد: انتخابات میدان مسابقه برای خدمت است و کاندیداها در مناظره‌های انتخاباتی خود را موظف به رعایت اخلاق انتخاباتی بدانند.

شاهرخی خاطرنشان کرد: انتخابات بایستی منجر به وحدت ملی و امنیت ملی شود باید حرکت ما را به سمت تحقق آرمان‌های اسلامی و انقلابی تقویت کند و اعتماد عمومی و افزایش مشارکت اجتماعی در پی داشته باشد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر