گروه رسانه‌ای «لرستان»

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی استان خبر داد: ایجاد رشته گیاهان دارویی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان

ایسنا/لرستان رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان از ایجاد رشته گیاهان دارویی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان خبر داد.

دکتر ایرج نیک‌پی در خصوص بازدید از مرکز تحقیقات گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی لرستان در گفت‌وگو با ایسنا ، اظهار کرد: در حال حاضر یکی از اهداف ما گسترش رشته‌های تحصیلی در مراکز وابسته و فعال دانشگاه جامع علمی کاربردی بوده که در این راستا تلاش‌های گسترده‌ای انجام دادیم.

وی تصریح کرد: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان دارای قابلیت و پتانسیلی همچون مرکز تحقیقات گیاهان دارویی بوده و باید از آن استفاده کرده تا بتوانیم رشته گیاهان دارویی را در این مرکز ایجاد کنیم.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان با بیان اینکه مرکز تحقیقات گیاهان دارویی جهاد دانشگاهی لرستان ظرفیت و پتانسیل خوبی در استان به شمار می‌آید، خاطرنشان کرد: باید بسترسازی در این مرکز ایجاد شده تا علاقمندان به رشته‌های گیاهان دارویی از آن بازدید کرده و مشتاق به این رشته شوند.

نیک‌پی اضافه کرد: با آشنا شدن علاقمندان، قطعا گرایش بیشتری برای رشته‌های کشاورزی و ایجاد آنها به‌خصوص گیاهان دارویی در استان پیدا می‌شود.

رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی لرستان در خصوص اینکه رشته گیاهان دارویی مهرماه امسال در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان ایجاد خواهد شد؟ اظهار کرد: تمام سعی ما بر این است که این رشته در این مرکز ایجاد شود چون قابلیت خوبی وجود دارد. با مرکز نیز صحبت‌هایی انجام داده‌ایم و خوشبختانه استقبال کرده‌اند.

وی عنوان کرد: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی لرستان از لحاظ دانشجو پذیری بسیار خوب هست و انتظار داریم جهاد دانشگاهی نیز در حوزه پژوهش و کارآفرینی به این مرکز کمک‌های بیشتری کند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر