گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان: وجود پایانه‌ بار اختصاصی‌ برای لرستان نیاز بود

ایسنا/لرستان مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای لرستان می‌گوید: وجود پایانه‌ بار اختصاصی‌ برای لرستان نیاز بود و عملکرد خوبی دارد.

عباس شرفی در پاسخ به پرسش ایسنا مبنی بر اینکه از فعالیت پایانه بار اختصاصی که اسفند ۹۹ در استان افتتاح شده، راضی هستید؟ گفت: باید بگویم که راضی هستیم، چون سرمایه‌گذاری در هر کجا و به هر شکل که در آن اشتغال و رونق ایجاد شود و فرآیند اقتصادی شکل بگیرد، خوب است.

وی ادامه داد: در سرمایه‌گذاری با کمترین نیرویی که جذب می‌شود و می‌تواند بخش کوچکی از بیکاری که امروز یک معضل اساسی در کشور است را برطرف کند باید تشکر کنیم.

شرفی افزود: در بحث افتتاح این پایانه اختصاصی و از آنجا که بنده بررسی کردم سرمایه‌گذار تقریباً از هیچ وام دولتی هم استفاده نکرده و از هزینه‌های خودش این پایانه را احداث کرده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان بیان کرد: ای کاش همه سرمایه‌گذاران استان مثل این آقا، اقدامات خیرخواهانه را انجام می‌دادند و ضمن اینکه خودشان منفعت می‌برند تعداد زیادی هم مشغول بکار شوند.

وی تأکید کرد: وجود پایانه‌ بار اختصاصی برای لرستان نیاز بوده و خرسندیم که در حال حاضر این نیاز رفع شده و عملکرد خوبی دارد.

به گزارش ایسنا، پایانه بار کاوه خرم‌آباد با مساحت ۱۰ هزار و ۲۰۰ مترمربع و با اشتغال ۳۰ نفر به صورت مستقیم اواخر سال ۹۹ افتتاح شد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر