گروه رسانه‌ای «لرستان»

آغاز مرحله چهارم رزمایش مومنانه در سپاه لرستان/ ۳۲ هزار بسته معیشتی توزیع می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، مجید سوری ظهر امروز در جمع خبرنگاران ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید فطر اظهار داشت: مرحله چهارم رزمایش کمک‌های مومنانه توسط سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان امروز در حال اجرا است که در مرکز استان نیز اجرایی می‌شود.

وی افزود: خدا را شاکریم در این ماه مبارک رمضان با هم‌افزایی که بین مجموعه های خدمات‌رسان در سطح استان و ظرفیت خیرین که پای کار آمد و توانی که گروه‌های جهادی ما گذاشتند،توانستیم در مرحله چهارم بالغ بر ۳۲ هزار بسته معیشتی را بین نیازمندان توزیع کنیم.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان بیان کرد: اهدا بالغ بر ۴۰ جهیزیه را به زوجین نیازمند، طبخ حدود ۲۵۰ هزار پرس غذای گرم و  آزادی ۳۴ زندانی را در این ایام نیز انجام دادیم.

سوری با اشاره به اینکه در اسفند ماه سال ۹۹ و فروردین ۱۴۰۰ بالغ بر ۳۰ میلیارد تومان با همکاری خیرین عزیز گروه های جهادی در قالب رزمایش مومنانه به مردم استان خدمات ارائه دادیم، گفت:تا پایان بیماری منحوس که بخشی از جامعه ما را متضرر کرد در کنار آنها خواهیم بود و افراد کم بضاعت را یاری خواهیم داد .

وی خاطر نشان کرد: مجموعه سپاه استان گام‌های بزرگتری در زمینه اشتغال، تهیه بسته معیشتی، بسته آموزشی، تامین جهیزیه،بسته بهداشتی و تامین مایحتاج مردم بر می‌دارد.

معاون هماهنگ کننده سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان عنوان کرد: از سال گذشته  و از ابتدای رزمایش کمک‌های مومنانه تاکنون چیزی حدود ۲۰۰ هزار بسته را جدای از عملکرد ستاد اجرایی و بنیاد علوی و غیره بلکه توسط سپاه پاسداران  در اختیار مردم قرار گرفته است.

سوری خاطر نشان کرد: همچنین بالغ بر ۶۰۰ جهیزیه ربرای نیازمندان تأمین شد، بیش از ۱۵۰ زندانی را در این مدت آزاد کردیم،  ۷۰۰ هزار غذای گرم طبخ شده و  بالغ بر  ۵۰۰ هزار بسته بهداشتی بین مردم استان توزیع شد و سعی خواهیم کرد همین روند را ادامه دهیم.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر