گروه رسانه‌ای «لرستان»

92 درصد اصناف لرستان محدودیت‌های کرونایی را رعایت کردند

بهزاد منصوری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد، اظهار داشت: اصناف بر اساس قانون به چهار گروه تقسیم بندی شده‌اند که بر اساس تصمیم ستاد ملی کرونا در هفته‌ی جاری گروه‌های اول و دوم می‌توانند کسب و کار خود را فعال کنند.

وی با بیان اینکه اصناف گروه یک و دو  حدود 65 درصد از تعداد اصناف لرستان را تشکیل می‌دهند، افزود: این واحدها کالاها و خدمات حیاتی را به مردم ارائه می‌دهند و پس از سه هفته  لازم بود که آن‌ها از نظر اقتصادی یک فرصت داشته باشند.

رئیس سازمان صمت لرستان بیان کرد: خوشبختانه طی روزهای گذشته اصناف لرستان همکاری خوبی با سازمان صمت در حوزه رعایت محدودیت‌ها داشته اند و بر اساس آمار بیش از 92 درصد  اصناف لرستان محدودیت‌های کرونایی را رعایت کرده‌اند.

منصوری با اشاره به اینکه  دولت مصوبات و وعده‌های خوبی برای حمایت از اصناف در نظر گرفته است، تصریح کرد: این حمایت‌ها شامل ارائه فرصت برای پرداخت تسهیلات بانکی و مالیاتی و پرداخت تسهیلات کم بهره است.

وی خاطرنشان کرد: مردم در صورت مشاهده هر گونه تخلف با شماره گیری ۱۲۴ واحد متخلف را معرفی کنند و بازرسان سازمان صمت و تعزیرات در کوتاه ترین زمان ممکن با واحد متخلف برخورد می‌کنند.

انتهای پیام/85020


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر