گروه رسانه‌ای «لرستان»

پنجمین برد پیاپی خیبر/ قشقایی در خرم‌آباد گلباران شد

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، تیم فوتبال خیبر امشب در چارچوب هفته بیست و سوم لیگ یک فوتبال ایران میزبان قشقایی شیراز بود.

 در نیمه اول این بازی در دقیقه پنجم روی اشتباه مدافع حریف علی درخشان تیم خیبر به گل اول رسید سپس در دقیقه 44 این بازیآرش افشینبا گذر از تکل بازیکن قشقایی، به زیبایی او را جا گذاشت و توانست با حفظ تعادل خود، از سمت چپ یک پاس خوب را به دهانه دروازه فرستاد و عارف رستمی با یک استپ زیبا و ضربه‌ای دقیق، گل دوم تیمش را به ثمر رساند.

خیبر در ادامه نیز توسط جواد نصیر به یک گل دیگر نیز دست پیدا کرد و با برتری قاطع راهی رختکن شد.

در نیمه دوم بازی نیز خیبر دو مرتبه توسط عارف رستمی و بهرام احمدی  به گل رسید و بازیکنان قشقایی نیز توانستند در دقیقه 88 یکی از گل‌های خورده را جبران کنند

این دیدار در نهایت با نتیجه پنج بر یک به سود خیبر به پایان رسید تا یاران عبداله ویسی در پایان هفته بیست و سوم با 34 امتیاز موقتا در رده پنجم جدول لیگ یک قرار گیرند.

از زمان حضور عبدالله ویسی در جمع خرم آبادی ها، آنها نتایج بسیارخوبیکسب کرده و اکنون یکی از مدعیان صعود به لیگ برتر محسوب می شوند.

تیم خیبر در هفته بیست و چهارم این رقابت‌ها جمعه مورخ بیست و چهارم  اردیبهشت ماه ساعت 19 و 50 دقیقه مهمان آرمان گهر سیرجان خواهد بود.

انتهای پیام/85020


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر