گروه رسانه‌ای «لرستان»

مالک باشگاه خیبر خرم‌آباد: راه‌اندازی کمپ خیبر/ تا پای جان برای رویای لیگ برتر تلاش می‌کنیم

ایسنا/لرستان مالک باشگاه خیبر خرم‌آباد می‌گوید که تا پای جان برای رویای صعود به لیگ برتر تلاش می‌کنیم.

مسعود عبدی پس از پیروزی خیبر برابر قشقایی شیراز در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: همان موقع که خیبر ۹ بازی به پیروزی نرسید به تیمم ایمان داشتم و در نیم‌فصل دوم با تقویت تیم و اضافه شدن علی کریمی و زحمات آقای ویسی و دکتر اسدی‌پور ما تا روز آخر امید داریم و تلاش می‌کنیم و قائل به نتیجه نیستیم.

وی ادامه داد: اما قائل به انگیزه و تلاش هستیم و قول می‌دهم به مردم لرستان تا پای جان برای رویای صعود به لیگ برتر تلاش کنیم.

عبدی در پاسخ به پرسشی که چه انتظاری از مسئولان استان دارد؟ گفت: قرار است فردا با استاندار جلسه داشته باشیم، ما خدا را شکر به کمک مالی احتیاج نداریم و می‌دانیم بخش دولتی محدودیت دارد اما در حوزه زیرساخت‌ انتقاد دارم و با توجه به ظرفیت‌هایی که داریم و می‌توانیم به مجموعه استان کمک کنیم زمینه احداث کمپ تمرینی خیبر و همچنین اصلاح ورزشگاه را در دستور کار داریم.

مالک باشگاه خیبر تأکید کرد: برای سال آینده دیگر این ورزشگاه در شأن لرستان نیست که یک تیم خانه به دوش داشته باشد و ما باید در خرم‌آباد تمرین و بازی کنیم و دل همه لرتباران را شاد کنیم.

وی در ادامه گفت: قصد داریم آکادمی خیبر را راه‌اندازی کنیم و از وجود پیشکسوتان لرستان تحت نظارت مربیان بزرگ خارجی استفاده خواهیم کرد.

عبدی بیان کرد: از صدا و سیمای مرکز لرستان که یار دوازدهم تیم ما است و واقعاً کمک می‌کند، تشکر می‌کنم.

به گزارش ایسنا، خیبر با کسب پنجمین پیروزی پیاپی در لیگ دسته اول ۳۴ امتیازی شد و در جمع بالانشینان جدول رده‌بندی قرار گرفت.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر