گروه رسانه‌ای «لرستان»

از برافراشتن پرچم فلسطین تا آتش زدن پرچم اسرائیل و آمریکا در خرم‌آباد

حجت‌الاسلام سید لطف‌الله حیات الغیب در گفت‌وگو با خبرنگار فارس با اشاره به برنامه‌های روز قدس امسال که با توجه به شیوع کرونا بشتر در فضای مجازی انجام شد، اظهار کرد: اجرای شب شعر با حضور شاعران برجسته استان و  شعرخوانی شاعران نوجوان در فضای مجازی از جمله برنامه‌هایی است که می‌توان اشاره کرد.

وی افزود: تهیه موشن گرافیک،  کلیپ ، برگزاری نمایشگاه کاریکاتور، نقاشی و عکس در فضای مجازی از دیگر برنامه‌های روز قدس است که در استان انجام شد.

برافراشتن پرچم فلسطین و آتش زدن پرچم اسرائیل و آمریکا در مراکز استان که همزمان با کشور انجام شد از  دیگر برنامه‌هایی است که رییس شورای هماهنگی سازمان تبلیغات لرستان مطرح کرد.

حیات‌الغیب گفت: حضور فرمانده سپاه حضرت ابوالفضل (ع) لرستان به عنوان سخنران مراسم روز قدس در صدا و سیما، همچنین  حضور اساتید مجرب حوزه و دانشگاه در صدا و سیما، ساخت مستند توسط صدا و سیما و اجرای ویژه برنامه روز قدس به صورت زنده نیز از دیگر برنامه‌های روزقدس بود.

وی بیان کرد: ایجاد کانال تلگرام و واتساپی  توسط فضای مجازی سپاه‌ و بارگذاری نقاشی و عکس‌ها در این کانال‌ها از دیگر  اقدامات انجام شده است.

رییس شورای هماهنگی سازمان تبلیغات اسلامی لرستان تصریح کرد: برگزاری هشتگ قدس نزدیک است نیز یکی دیگر از برنامه‌های روز قدس امسال بود.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر