گروه رسانه‌ای «لرستان»

آزادی قدس نزدیک است/ حضور درانتخابات وظیفه‌ای همگانی است

به گزارش خبرگزاری فارس از پل‌دختر حجت‌الاسلام سید محسن موسوی درنشست هم‌اندیشی روحانیت و مبلغان شهرستان پل‌دختر درگرامی‌داشت روز قدس در حوزه علمیه امام رضا (ع) اظهارکرد: نصرت اسلام ،آزادی قبله اول مسلمانان و شکست  رژیم غاصب صهیونیست براساس وعده الهی محقق خواهد شد.

وی افزود: امروز مساله مسجد‌‌الاقصی و جبهه مقاومت دربین جوامع مسلمان از اهمیت بالایی برخوردار است ومبارزات در این جبهه به امید خدا پیروز خواهد شد.

امام جمعه پل‌دختر گفت:رژیم صهیونیستی با غصب ، غارت و آواره کردن مردم بی دفاع فلسطین از سرزمین مادری خود، هم‌چنان درتکاپو وظلم به مسلمانان برای رسیدن به خواسته‌ها و زیاده‌خواهی‌های خود در منطقه است.

وی افزود: سال‌هااست جهان شاهد ظلم و جنایات رژیم اشغال‌گر، سلطه‌جو، تروریسم و فاسد صهیونیستی است وبه فرموده حضرت امام خمینی (ره) این غده سرطانی باید در جهان محو شود.

موسوی یادآورشد: روزقدس ، روز مقاومت، ظلم‌ستیزی ومبارزه تمام عیار با استکبار جهانی و دفاع از مظلوم است.

امام جمعه پل‌دختر به اهمیت انتخابات ریاست جمهوری و شوراها اشاره کرد و گفت: وظیفه همه ما در قبال انتخابات،  تلاش برای ایجاد شور ، شعور و مشارکت حداکثری مردم پای صندوق‌های رای و انتخاب فرد اصلح است.

دراین نشست، حاضران در جلسه نقطه نظرات و پیشنهادهای خود را برای برنامه‌های فرهنگی و مذهبی شهرستان با در نظر گرفتن محدودیت‌های کرونایی بیان کردند.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر