گروه رسانه‌ای «لرستان»

باید بدنبال مشارکت گسترده در انتخابات و سپس انتخاب اصلح باشیم

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حجت‌اله صادقی عص امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اهمیت انتخابات ۱۴۰۰ ریاست‌جمهوری، اظهار کرد: قرار گرفتن در یک جنگ ترکیبی سیاسی و اقتصادی از مهمترین دلایل انتخابات امسال است.

وی خاطرنشان کرد: انتخابات امسال رقابتی‌تر خواهد شد، نیروهای جدید وارد عرصه انتخاباتی می‌شوند و فضای رقابتی را برای رئیس‌جمهور شدن ایجاد می‌کنند.

معاون سیاسی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان ریل‌گذاری جدید برای آینده کشور را از دیگر دلایل اهمیت انتخابات ریاست‌جمهوری برشمرد و افزود: در گام دوم انقلاب رهبر انقلاب بیانیه‌ای صادر کرده‌اند که برای شکوفایی تمدن اسلامی و رسیدن به پیشرفت باید اجرایی شود، از این‌رو لازم است رئیس‌جمهور آینده اعتقاد راسخی به انقلاب و بیانیه گام دوم داشته باشد.

صادقی بیان داشت: سوءتدبیر برخی دولتمردان در برهه فشار حداکثری دشمن به ملت ایران مشکلاتی را ایجاد کرده و این مسائل به اعتماد مردم نسبت به نظام ضربه زده است، از این‌رو باید با واکاوی گزینه‌ها فردی را انتخاب کنیم که راهی تازه برای گشایش مشکلات ارائه کند.

وی با بیان اینکه ملت ایران با سال‌ها مقاومت دشمن را به زانو درآورده است، گفت: جریان‌های بسیاری طی سال‌های گذشته درصدد ضربه زدن به جمهوری اسلامی بوده و هستند؛ باید رئیس جمهوری را برگزید که ضمن داشتن تعهد دینی و انقلابی، موضع‌گیری درستی در برابر جریان‌ها داشته و منافع نظام را اولویت قرار دهد.

معاون سیاسی سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان تاکید کرد: باید به دنبال ایجاد مشارکت گسترده مردم در انتخاب و سپس انتخاب اصلح باشیم، چرا که در این صورت است که شاهد تحول در عرصه‌های مختلف خواهیم شد.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر