گروه رسانه‌ای «لرستان»

کارگران ستون فقرات اقتصاد کشور هستند/ ضرورت امنیت شغلی و تامین معیشت کارگران

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی ظهر امروز در نشست با ضمن گرامی‌داشت هفته کار و کارگر، جامعه کارگری را جامعه متدین و انقلابی عنوان و اظهار کرد: جامعه کارگری رژیم طاغوت را به زانو درآورد و در وقایع پس از پیروزی انقلاب اسلامی نیز نقش‌آفرین بوده و هستند.

وی خاطرنشان کرد: کشورها برای داشتن اقتصاد مستقل و پیشرفته باید جامعه کارگری را حمایت کنند و تحقق این مهم افزایش بهره‌وری در کار را به همراه خواهد داشت.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان با تاکید بر اینکه کارگران باید از حقوق متناسب با کار برخورد شوند، افزود: برخورداری از حقوق با رونق و جهش تولید و پشتیبانی و مانع‌زدایی‌ها محقق می‌شود.

شاهرخی تجلیل از کارگران را ارزش دانست و گفت: کار را باید به عنوان یک عبادت و ارزش به جامعه معرفی کنیم، گفتمانی که می‌تواند موجب پیشرفت در امور شود.

وی ادامه داد: کارگران ستون فقرات اقتصاد کشور هستند، از این‌رو بدون کار و کارگر کشور رشدی نخواهد داشت، بنابراین الزام‌های موردنیاز برای کارگران باید معرفی شود.

نماینده ولی‌فقیه در لرستان امنیت شغلی و تامین معیشت کارگران را امری ضروری عنوان و تحقق آن را مستلزم برنامه‌ریزی و توجه کامل مسوولان در سطح کلان بیان کرد.

شاهرخی ادامه داد: زیبنده لرستان نیست که از هزار و ۱۸۰ کارگاه تولیدی، ۳۰ درصد آن‌ها تعطیل باشند، و مابقی نیز با کمتر از ۵۰ درصد فعالیت کنند، این موضوع در سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها باید حل شود.

انتهای پیام/


ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر