گروه رسانه‌ای «لرستان»

معاون استاندار لرستان: آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در توسعه کشور بسیار موثر است

ایسنا/لرستان معاون استاندار لرستان گفت:آموزش‌های فنی و حرفه‌ای در توسعه کشور بسیار موثر است.

گودرز امیری امروز یازدهم اردیبهشت در مراسم افتتاح مرکز آموزشی عملی نیروهای پیمانکاری شرکت گاز لرستان اظهار کرد: متناسب با تغییراتی که در تکنولوژی صورت می‌گیرد آموزش‌ها نیز باید مستمر و بروز باشند.

وی با بیان اینکه ایجاد این مرکز آموزش عملی نیروهای پیمانکاری شرکت گاز کاری ارزشمند است و بهتر بود سایر دستگاه‌های خدمات رسان را در این پروژه مشارکت می‌دادند.

معاون استاندار لرستان گفت: افرادی که به هنرستان مراجعه می‌کنند هنگام فراگیری آموزش‌ها حداقل باید به یک شغل مسلط باشد که متاسفانه هنرستان‌های ما اینگونه نیست.

امیری با اشاره به اینکه ضرورت دارد این سالنی که افتتاح شده به تجهیزات روز و مدرن مجهز شود تا تاسیسات را از ابتدا تا انتهای به فراگیران آموزش دهند، اضافه کرد: در آموزش به فراگیران نیاز است از ظرفیت  استاندارد استفاده شود تا گواهی نامه استاندارد را به پیمانکاران دهد.

وی با بیان اینکه سیستم آموزشی کشور مشکل دارد،  بیان کرد: این درحالیست در سیستم آموزشی کشورهای توسعه یافته دانش‌آموزان خیلی از مواردی که در زندگی نیاز دارد را از مدارس فرامی‌گیرد.

معاون استاندار لرستان افزود: آموزش فنی و حرفه‌ای از مراحل جزیی و سطحی تا حرفه‌ای و پیشرفته می‌تواند بپردازد و لذا نقش این آموزش‌ها در توسعه کشور بسیار موثر است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر