گروه رسانه‌ای «لرستان»

مسئول کمیته استعدادیابی و رده‌های پایه فدراسیون دوومیدانی مطرح کرد: تیم ۱۰۰ ، تخصصی‌ترین طرح استعدادیابی در شرایط فعلی کرونایی کشور

ایسنا/لرستان مسئول کمیته استعدادیابی و رده‌های پایه فدراسیون دوومیدانی گفت: طرح بزرگ استعدادیابی تیم ۱۰۰ ، تخصصی‌ترین طرح در شرایط فعلی کرونایی کشور است.

سیاوش سپهوند امروز یازدهم اردیبهشت بیان کرد: طرح بزرگ استعدادیابی تیم ۱۰۰ تخصصی‌ترین طرح در شرایط فعلی کرونایی و جذب جامع آماری خانواده‌های دوومیدانی است.

وی ادامه داد: این طرح که یکی از برنامه‌های کمیته استعدادیابی رده‌های پایه فدراسیون دوومیدانی است با همکاری کلیه مربیان پایه در حال جذب علاقه‌مندان به این رشته از بین نونهالان و نوجوانان در  سراسر کشور است.

مسئول کمیته استعدادیابی رده‌های پایه فدراسیون دوومیدانی تصریح کرد: در حال حاضر بیش از ۳۰۰۰ نفر در این راستا جذب شده و امیدواریم تا پایان سال تحصیلی بتوانیم از جامعه هدف و از طریق فضای مجازی به اهداف بلندمدت خود دست یابیم.

سپهوند ادامه داد: در پایان این هدف کلیه افراد توسط تیم مجرب و کارشناسان فدراسیون و روسای هیئت‌های ورزشی سراسر کشور غربالگری و به ۱۰۰ نفر برتر خواهیم رسید.

وی خاطرنشان کرد: در سال جاری هدف ما که بحث استعدادیابی است در دستور کار قرار گرفته و برای مسابقات شش منطقه کشور، برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در رده نوجوانان و جوانان و آماده کردن این تیم با حضور و مسابقات پیش رو برنامه های خوبی داریم.

مسئول کمیته استعدادیابی رده‌های پایه فدراسیون دوومیدانی اظهار کرد: از طرف دیگر ۳ مرحله لیگ نوجوانان و جوانان یکی از بهترین برنامه های کاری سال جاری است که می تواند با شرایط حضور تیم‌ها و اسپانسرهای تخصصی از تیم پایه در سال‌های آتی تیم بزرگی و خوبی از دل لیگ پایه در بیاید.

وی از اهداف تخصصی دیگر کمیته پایه فدراسیون دو و میدانی یا و فعال کردن مدارس دوومیدانی سراسر کشور است خبر داد و گفت: این طرح به صورت جشنواره آن هم در سال جاری به حمایت فدراسیون برگزار خواهد شد.

سپهوند در پایان از صیامی ریاست فدراسیون دوومیدانی، کلیه عوامل فدراسیون و روسای سراسر کشور که حمایت بی‌دریغ خود را دارند، تشکر و قدردانی کرد.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر