گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در طرح مواسات و همدلی پیش‌قدم هستند

ایسنا/لرستان مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با بیان اینکه اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد جوانان انقلابی هستند، گفت: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در طرح مواسات و همدلی پیشگام هستند.

احمد حسین فتایی در مراسم تجلیل از کانون‌های برتر لرستان در طرح فهما که هشتم اردیبهشت‌ماه برگزار شد، اظهار کرد: اعضای کانون‌های فرهنگی هنری مساجد برای خدمت به مردم و فعالیت فرهنگی آماده هستند.

وی با اشاره به فعالیت‌های کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در ایام کرونایی در حوزه‌های مختلف، افزود: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد عملکردی مثب در ایام کرونایی دارند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان با اشاره به فعالیت کانون‌های مسجد در دستگیری از نیازمندان، ادامه داد: کانون‌های فرهنگی هنری مساجد در طرح مواسات و همدلی و کمک‌های مؤمنانه هم عملکردی مثبت داشته‌اند.

فتایی با اشاره به طرح ایران قوی، افزود: ۶ کانون فرهنگی هنری استان به مرحله نهایی رویداد ملی ایران قوی راه یافتند که در مرحله داوری سه کانون فرهنگی هنری رتبه‌های برتر و شایسته تقدیر را کسب کردند.

وی با اشاره به در پیش رو بودن ایام انتخابات، خاطرنشان کرد: همه باید تلاش کنیم انتخابات پرشوری برگزار شود و بر دیگر دشمنان قسم خورده نظام از حضور باشکوه مردم در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا شرمنده شوند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان اضافه کرد: مردم بار دیگر با حضور پرشکوه خود نشان خواهند داد علاقه‌مند به این نظام مقدس هستند و پشتیبان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.

فتایی با اشاره به نامگذاری سال توسط رهبر معظم انقلاب به پشتیبانی و مانع زدایی، بیان کرد: همه مردم و مسئولان باید منویات مقام معظم رهبری را سرلوحه کار خود قرار داده و از همه فعالیت‌های و برنامه‌ها چه در عرصه تولید و اشتغال و چه فرهنگ و دیگر عرصه‌های حمایت کنیم و از مسیرها و کارهایی که ممکن است خللی در پیشبرد کارها ایجاد کند، مانع زدایی شود.

وی ادامه داد: در بحث انتخابات باید پشتیبانی شده و شور و انگیزه ایجاد شود و از طرفی هم مانع زدایی کنیم و نگذاریم شیطان‌ها و دشمنان نفوذ کنند و افرادی را از روی ناآگاهی دلسرد کنند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر