گروه رسانه‌ای «لرستان»

مدیرکل تامین اجتماعی لرستان: کارفرمایان به عنوان کارآفرینان می‌توانند در رفع مشکل بیکاری موثر باشند

ایسنا/لرستان مدیرکل تامین اجتماعی لرستان گفت: کارفرمایان به عنوان کارآفرینان می‌توانند در رفع مشکل بیکاری موثر باشند.

منوچهر گودرزی امروز نهم اردیبهشت ماه در مراسم تقدیر از کارفرمایان نمونه لرستان اظهار کرد: در لرستان شرایط خوبی به لحاظ بیکاری نداریم و کارفرمایان به عنوان کارآفرینان می‌توانند در راستای حل این مشکل یاری رسان مردم استان باشند.

وی ادامه داد: اداره کل تامین اجتماعی لرستان هر جا که کارفرمایان مشکلی داشته باشند در جهت رفع موانع حمایت‌های لازم را خواهیم کرد.

مدیرکل تامین اجتماعی لرستان گفت: چنانچه کارفرمایان در امر تولید به رونق برسند تامین اجتماعی نیز ذی‌نفع خواهد شد چرا که درآمد این سازمان از محل پرداخت بیمه‌هایی است که برای کارگران واریز می‌شود.

گودرزی عنوان کرد: کارگر و کارفرما در بحث تولید جزو اقشار مهم جامعه هستند که باید از آنها حمایت شود.

وی گفت: براساس شاخص‌ها کارفرمایان نمونه استان انتخاب شدند که یکی از این شاخص‌ها پرداخت دستمزد واقعی و بیمه کارگران و … است.

مدیرکل تامین اجتماعی لرستان گفت: کارفرمایان نمونه معاینات کارگران و پرسنل را سالیانه سر وقت انجام دادند و هیچ گونه بدهی به سازمان تامین اجتماعی ندارند و از نیروی کار صیانت کردند.

گودرزی بیان کرد: براساس شاخص‌های فوق کارفرمایان به عنوان نمونه معرفی شدند که عده ای از آنها منتخب استان هستند و داروسازی اکسیر به عنوان منتخب ملی انتخاب شده است.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر