گروه رسانه‌ای «لرستان»

معاون بازرسی صمت لرستان خبر داد: ۳ میلیارد و ۶۴۹ میلیون تومان جریمه ۲ واحد متخلف

ایسنا/لرستان معاون بازرسی صمت لرستان گفت: ۲ واحد متخلف صنفی و صنعتی در استان سه میلیارد و ۶۴۹ میلیون تومان جریمه شدند.

فریبرز حسامی اظهار کرد: صاحبان دو واحد صنعتی و صنفی استان به دلیل قاچاق و تخلف در فروش سه میلیارد و ۶۴۹ میلیون تومان جریمه شدند.

وی ادامه داد: در بازرسی از واحدهای مرغداری سطح استان یک واحد کشتارگاه صنعتی مرغ به دلیل قاچاق ۱۲۰ تن مرغ زنده متخلف شناخته، پرونده تخلفاتی آن به ارزش دو میلیارد و ۵۲ میلیون تومان تشکیل و به تعزیرات حکومتی معرفی شد.

معاون بازرسی صمت لرستان خاطرنشان کرد: بازرسی از واحدهای صنعتی، صنفی، خدماتی و تولیدی استان به‌منظور جلوگیری از هرگونه تخلف انجام و با هرگونه تخلف به‌شدت برخورد خواهد شد.

حسامی اضافه کرد: همچنین بر اساس بازرسی‌های به عمل آمده از واحدهای فروش پوشاک شهرستان خرم‌آباد یک واحد به دلیل گران‌فروشی ۸۰۰ دست انواع پوشاک و کفش متخلف شناخته شد.

وی بیان کرد: پرونده تخلفاتی صاحب این واحد صنفی نیز به ارزش یک میلیارد و ۵۹۷ میلیون تومان به تعزیرات حکومتی ارسال شده است.

حسامی از مردم خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف از جمله گرانفروشی، کم‌فروشی و احتکار خصوصاً کالاهای اساسی، عدم درج قیمت بر روی کالا، فروش اجباری و… از سوی واحدهای صنفی مراتب را با شماره تلفن ۱۲۴ ستاد خبری سازمان صمت لرستان در میان گذارند.

انتهای پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

یادداشت های بعد فرم نظر